Aktuality

Ako si skontrolovať zostatok na Stravovacej karte DOXX

23. novembra 2018
Marketing
5 170

Elektronické stravné lístky na stravovacej karte DOXX majú svoju vymedzenú platnosť. Rovnako ako papierové stravenky, platia vždy do konca aktuálneho kalendárneho roku. Prinášame vám praktické tipy, ako si skontrolovať svoj zostatok na stravovacej karte.

Tip 1) Bezplatný online účet držiteľa

Po prihlásení číslom karty a PIN kódom si v položke Zostatok na DOXX karte môžete sledovať sumu e-Stravných lístkov a platnosť, do kedy je potrebné daný zostatok minúť (Platné do 31. 12. 2018 alebo do 31. 12. 2019)

DOXX Stravne listky zostatok na karte 2018 1024x451 - Ako si skontrolovať zostatok na Stravovacej karte DOXX

Účet držiteľa stravovacej karty poskytuje okrem kontroly zostatku aj mnohé ďalšie užitočné funkčnosti, napríklad nastavenie služby E-mailová notifikácia. Po zadaní vášho emailu vám budú automaticky a bezplatne po každej transkacii stravovacou kartou chodiť emailové notifikácie. Do konca roka 2018 máte možnosť zapojiť sa aj do súťaže o hodnotné vecné ceny.

Účet držiteľa stravovacej karty DOXX - zostatok

Tip 2) Mobilná aplikácia Stravovacia karta v mobile (Android)

Hneď po otvorení aplikácie sa vám zobrazí Zostatok, kde máte prehľad sumy elektronických stravných lístkov – zvlásť pre emisiu 2018 a zvlásť pre emisiu 2019. 

DOXX Stravne listky Stravovacia karta v mobile2 176x300 - Ako si skontrolovať zostatok na Stravovacej karte DOXX

Moderná a šikovná aplikácia Stravovacia karta v mobile je virtuálnym zrkadlom vašej klasickej stravovacej karty DOXX. Krátky video návod vám pomôže s aktiváciou Stravovacej karty v mobile po tom, ako si ju bezplatne stiahnete z Google play.

Tip 3) Mobilná aplikácia eDOXX (Android, iPhone)

Táto rozsiahlejšia aplikácia je k dispozícii pre Android aj iPhone mobilné telefóny. V časti Zákaznícka zóna sa zadaním čísla karty a PINu prihlásite do svojho účtu na správu kartu. Zobrazia sa vám zostatky e-Stravných lístkov a dátumy expirácie, do kedy je potrebné danú sumu minúť (do 31. 12. 2018 alebo do 31. 12. 2019).

Aplikácia eDOXX (Android) ukazuje zostatok na stravovacej karte

Aplikácia eDOXX – zostatok na Androide

Aplikácia eDOXX (iPhone) ukazuje zostatok na stravovacej karte

Aplikácia eDOXX – zostatok na iPhone 

Ďalšie informácie k elektronickým stravným lístkom a Stravovacej karte DOXX nájdete na www.doxxlistky.sk/stravovacia-karta/

Všetky akceptačné miesta, kde zaplatíte za obed či nákup potravín stravovacou kartou DOXX, nájdete na www.doxxlistky.sk/kde-platia-doxx/

 

Kategórie