Aktuality

DOXX – Stravné lístky má novú marketingovú riaditeľku

14. septembra 2016
inloop
730

DOXX – Stravné lístky posilňuje svoj manažment – novou marketingovou riaditeľkou sa v auguste stala Marcela Šuštiaková. Viac ako desaťročie pôsobila na rôznych pozíciách v bankovníctve, najmä v oblasti riadenia marketingových aktivít, komunikácie a PR a ostatné roky pôsobila ako výkonný riaditeľ vo výrobnej gastronomickej firme.

V DOXX – Stravné lístky je Marcela Šuštiaková zodpovedná za marketing, PR, komunikáciu a vnesenie pohľadu klienta do všetkých procesov a aktivít spoločnosti. V rámci skupiny DOXX bude zodpovedná za vytváranie marketingových synergií.

Rozšírenie marketingových a PR aktivít ako aj vnesenie silného pro-klientskeho orientovania v produktoch, procesoch a službách je dôležitou súčasťou nastávajúcich aktivít v DOXX – Stravné lístky.

DOXX – Stravné lístky je významná, 100% slovenská spoločnosť v oblasti stravných lístkov, benefitných a nápojových poukážok. Už niekoľko rokov výrazne modernizuje svoje produkty a služby. Výsledkom úspešnej modernizácie portfólia spoločnosti DOXX – Stravné lístky je rastúci komfort pri on-line objednávaní stravných lístkov, ktoré šetrí čas a náklady pre firmy. Ďalším významným krokom modernizácie je karta eDOXX. Táto forma elektronických lístkov umožňuje rýchlu bezkontaktnú platbu za obedy a tiež zníženie rizika straty cenín.

 

Kontakt pre médiá
Marcela Šuštiaková
DOXX – Stravné lístky, spol. s r.o.
Kálov 356 I 010 01 Žilina
tel.: +421 911 033 562
e-mail: marketing@doxx.sk

VVV - DOXX - Stravné lístky má novú marketingovú riaditeľku

Kategórie


0800 166 556
Objednávanie a infoservis