fbpx

fpoho dofča na Slovensku lacnejšia o viac ako polovicu

9. júna 2022
DOXX - Stravné lístky
699

Vďaka rekreačným poukazom môžeme zvýhodnene dovolenkovať na Slovensku už štvrtý rok. Leto je za rohom a  každý z nás uvažuje, kedy si konečne vydýchne a načerpá potrebnú energiu. No zvyšovanie cien sa dotklo rodinných aj individuálnych rozpočtov, preto mnohí plánujeme stráviť vytúžené chvíle oddychu doma na Slovensku.

Jednoduché vydanie a administrácia rekreačného poukazu

Rekreačný poukaz, môžu využiť všetci zamestnanci a živnostníci, ktorí na to majú nárok. Veď kto by si nechcel užiť dovolenku až o 55% lacnejšie? Rekreačné poukazy DOXX vám príspevok jednoducho a dôveryhodne zabezpečia.

Zamestnávateľ má možnosť využiť poukaz ako super benefit pre svojich zamestnancov s cieľom motivovať ich a poskytnúť im príležitosť zregenerovať a naštartovať sa do ďalších pracovných dní. My Vám rekreačný poukaz zabezpečíme najvýhodnejšie, priamo na Karty DOXX s minimálnou administratívou.

Všetko vyriešite pohodlne online. O vydanie svojho dovolenkového poukazu požiadate priamo cez online žiadosť na našom webe. Po nabití rekreačného príspevku na personalizovanú Kartu DOXX ho môžete okamžite čerpať. Čo to pre vás znamená? Možnosť využiť poukaz už pri nákupe svojej rekreácie a nie až po predložení dokladu z pobytu.

aktuality rekre ilustracny 300x225 - fpoho dofča na Slovensku lacnejšia o viac ako polovicu

Vyberte si zo širokej ponuky pobytov a táborov po celom Slovensku

Možností je veľa, či uprednostňujete horskú dovolenku, oddych vo wellnesse alebo kúpeľoch, snažíme sa, aby bol výber hotelov a ostatných ubytovacích zariadení čo najširší.

Rekreačné ubytovanie môžete zaplatiť Kartou DOXX priamo po dostavení sa do vybraného strediska: Hotely, apartmány a chaty s priamou platbou Kartou DOXX nájdete tu.

Svoju rekreáciu si môžete tiež vybrať a zaplatiť online cez portály našich partnerov v cestovnom ruchu ako Kiska Travel, Boomer, Relaxos, Sorger.

Pokiaľ tento rok dovolenku neplánujete, môžete príspevok uplatniť pre vaše deti v detských táboroch, ktoré ponúka Wachumba, Škola futbalu, CK Slniečko a iné.

Poistite sa na dovolenku výhodne

S Finmajstrom bude vaša dovolenka fpoho! S nezabudnuteľnými zážitkami sa počas letných dovoleniek násobí aj riziko úrazu alebo iných nepríjemností. Vyklikajte si cestovné poistenie, ktoré vám platí ihneď. Rýchlo, jednoducho a výhodne.

Už viete, kde strávite teplé letné večery a oddýchnete si po hektických pracovných mesiacoch? Teraz je ten správny čas nabiť si Kartu DOXX rekreačným príspevkom a začať odpočítavať dni do vytúženého oddychu.

Vaša fpoho karta DOXX poskytuje aj ďalšie skvelé výhody:

Rekreačný poukaz | Požiadať o rekre | Hotely, apartmány a chaty s priamou platbouKarta DOXX

 

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button