fbpx

Fpoho platby už aj HUAWEI smartfónom

30. júla 2021
DOXX - Stravné lístky
1 922

 

Možnosť platiť za obed či rekreáciu pohodlne mobilom je tu už dlhšie a to prostredníctvom bezplatnej aplikácie Karta DOXX v mobile, ako alternatíve fyzickej Karty DOXX. Karta DOXX v mobile je od začiatku dostupná na stiahnutie pre smartfóny s operačným systémom Android cez Google Play a rovnako aj pre iPhoneApp Store

Výnimku doteraz tvorili nové smartfóny HUAWEI (od série MATE 30), ktoré nemajú prístup ku Google službám, a tak platbu mobilom neumožňovali. To sa však zmenilo.

 

fb huawei app store 300x169 - Fpoho platby už aj HUAWEI smartfónom

 

Platba mobilom už aj s HUAWEI

Spoločnosť HUAWEI nahradila Google služby vlastnými a zriadila obchod s aplikáciami AppGallery. Karta DOXX v mobile je nielen prvou aplikáciou svojho druhu, ale tiež prvou platobnou aplikáciou HUAWEI AppGallery na Slovensku.

Po jej stiahnutí a aktivácii dokáže každý fpoho bezkontaktne zaplatiť prostredníctvom HUAWEI smartfónu, v širokej akceptačnej sieti prevádzok.

 

Čo všetko Karta DOXX v mobile ponúka

Aktívne platby sú dostupné pre akékoľvek smartfóny s NFC funkciou. Okrem bezkontaktnej platby smartfónom, aplikácia Karta DOXX v mobile poskytuje :

  • prehľad transakcií
  • informáciu o presnom zostatku
  • možnosť prevodu zostatku medzi dvoma Kartami DOXX
  • údaje o platnosti jednotlivých elektronických produktov
  • vyhľadávanie akceptačných miest v okolí, pomocou lokalizácie podľa aktuálnej polohy s Petal maps

Ako stiahnuť aplikáciu do svojho HUAWEI telefónu

Všetci držitelia fyzickej Karty DOXX si môžu stiahnuť inteligentnú Kartu DOXX v mobile so všetkými jej výhodami do svojho HUAWEI telefónu prostredníctvom AppGallery. Následne appka prevedie procesom jednoduchej aktivácie. Od tejto chvíle sú umožnené fpoho platby HUAWEI mobilom v širokej akceptačnej sieti prevádzok. Aplikáciu Kartu DOXX v mobile môžete nahrať do viacerých smartfónov a mať ju tak stále po ruke kdekoľvek, aj v práci, aj doma.

Ako požiadať o fyzickú Kartu DOXX

Ak máte záujem o Kartu DOXX v mobile, ale nevyužívate kartu DOXX s elektronickými stravnými lístkami, môžete si ju objednať online cez našu fpoho Zákaznícku zónu alebo na linke Infoservisu 041 / 500 52 78 či emailom na infoservis@doxx.sk. Naši pracovníci sú vám k dispozícii v pracovných dňoch od 7:30 do 16:00 a radi vám zodpovedajú všetky prípadné otázky.

Stiahnite si aplikáciu Karta DOXX v mobile z AppGallery a plaťte fpoho smartfónom HUAWEI.

 

Karta DOXX |HUAWEI AppGallery |HUAWEI

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button