fbpx

Najvýhodnejšie poistenie a 5 € stravenka k tomu?

18. mája 2022
DOXX - Stravné lístky
741

S Finmajstrom vyhráva každý! Prvých sto z vás, ktorí si uzatvoria poistenie, získa 5 € stravný lístok.

Na poistenie si spomenie väčšina z nás, až keď doslova „horí“!

Sami sme sa viackrát strácali v nekonečnej ponuke tých „najvýhodnejších“ poistení na trhu. Poisťovne sa predbiehali jedna pred druhou, koho ponuka je tá najlepšia. V jednej havarijné poistenie, v inej cestovné poistenie. Kým sme si našli a uzavreli to naše, boli sme znechutení a demotivovaní. Preto vznikol fpoho FINMAJSTER od straveniek DOXX. Skvele doplnil naše portfólio zamestnaneckých benefitov.

Porovnáva všetky dostupné poistenia a poisťovne na trhu a vždy vám odporučí to najvýhodnejšie. Rýchlo, jednoducho a na pár klikov. Naviac pri každom uzavretom poistení získa každý z užívateľov našich straveniek 5 eurový stravný lístok. (nevzťahuje sa na cestovné poistenie). Tajnou superschopnosťou FINMAJSTRA je to, že vás vždy automaticky upozorní, ak by sa na trhu vyskytol výhodnejší poistný produkt. Poďme si predstaviť fpoho ponuku poistení.

Poistenie pre vás a vašich blízkych:

Povinné zmluvné poistenie

Po pár klikoch nájdete najvýhodnejšie zákonné poistenie vášho auta, ktoré je spojené s najlepšími asistenčnými službami. Neujdú vám žiadne zo zliav a bonusov, na ktoré máte automaticky nárok. Už od 50 € mesačne.

finmajster povinne poistenie 1 - Najvýhodnejšie poistenie a 5 € stravenka k tomu?

Havarijné poistenie

Nikdy nevieme, čo na nás číha na každom rohu. Havária, krádež, vandalizmus či živelná udalosť. Sú to veci, ktoré neovplyvníme a nečakáme. Preto neostaňte nepripravení a buďte fpoho. Najvýhodnejšie krytie škôd pre vaše vozidlo za pár minút? S FINMAJSTROM nie je problém.

finmajster havarijne poistenie - Najvýhodnejšie poistenie a 5 € stravenka k tomu?

Cestovné poistenie

Prichádza obdobie letných dovoleniek. S nezabudnuteľnými zážitkami sa násobí aj riziko úrazu alebo iných nepríjemností. Vyklikajte si poistenie, ktoré vám platí ihneď. Rýchlo, jednoducho a výhodne.

finmajster cestovne poistenie - Najvýhodnejšie poistenie a 5 € stravenka k tomu?

Zodpovednosť za škodu

Už nemusíte tŕpnuť ak zodpovedáte za veci, ktoré nie sú vaše. Už za 15 € ročne budete fpoho, ak by ste omylom rozbili mobil či auto svojho zamestnávateľa.

finmajster zodpovednost za skodu - Najvýhodnejšie poistenie a 5 € stravenka k tomu?

Poistenie majetku

Nikto to nečaká, no napriek tomu sa to môže stať. Vlámanie, lúpež, oheň či voda. Poistite si svoj majetok najvýhodnejšie s FINMAJSTROM a žite fpoho a kľude.

finmajster poistenie majetku - Najvýhodnejšie poistenie a 5 € stravenka k tomu?

Poistenie podnikateľov

Menší tlak a viac času na biznis? S poistením pre podnikateľov sa vám bude lepšie spať. Zahŕňa komplexné poistenie firemného majetku a zodpovednosti za škodu.

finmajster poistenie podnikatelov 1 - Najvýhodnejšie poistenie a 5 € stravenka k tomu?

Využite len teraz unikátna šancu získať k poisteniu aj 5 € bonus vo forme stravného lístka. Poistite sa okamžite aby Vám neunikla táto limitovaná ponuka.

Najvýhodnejšie poistenie a 5 € stravenka k tomu? Jedine s FINMAJSTROM!

button finmajster - Najvýhodnejšie poistenie a 5 € stravenka k tomu?

FINMAJSTER | Karta DOXX | Dobrý program |  Aktuality 

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button