fbpx

Nová, lepšia odmena za obedy

23. augusta 2021
DOXX - Stravné lístky
1 762

 

Fpoho odmena za obedy je tu pre vás už dlhšie, odteraz ju však môžete získať ešte ľahšie! Aktuálne sme zjednodušili podmienky pre jej získanie.

Každý týždeň odmena 1 € za obedy z reštaurácií

Vďaka Karte DOXX získate viac. Špeciálne pre vás, užívateľov elektronických stravných lístkov, máme výhodu navyše – odmenu za obedy, ako súčasť Dobrého programu. Pravidelne obedujte v reštauráciách a my vám vrátime 1 € každý týždeň na Kartu DOXX.

 

odmenazaobedy 300x169 - Nová, lepšia odmena za obedy

Získajte svoju odmenu za obedy ešte ľahšie

  • Stačí, ak využívate aktívne elektronickú Kartu DOXX s elektronickými stravnými lístkami. Nielenže zaplatíte za obed rýchlejšie a pohodlnejšie, ušetríte miesto v peňaženke. Alebo si stiahnite Kartu DOXX v mobile, vďaka mobilnej aplikácii platíte ešte pohodlnejšie a máte hneď prehľad o zostatku.

 

  • Naobedujte sa počas týždňa 5 x v akejkoľvek reštaurácii (odmenu získate, keď si dáte aspoň 1 obed počas piatich dní v kalendárnom týždni), streetfoode, alebo využite donášku a pritom zaplaťte svojou Kartou DOXX v minimálnej hodnote 4 € (už nie je potrebné minúť za jedlo minimálne 5 €). Automaticky vám pripíšeme 1 € na vašu Kartu DOXX späť.

 

  • Pozor, odmena za obedy sa nepočíta za platbu v obchode či potravinách.

 

Pokiaľ ešte neplatíte za obedy elektronickými stravnými lístkami, s prechodom na digitálne stravenky pomôžu každému zamestnávateľovi naši obchodní manažéri. Je možné aj jednoduché online zazmluvnenie zamestnávateľa cez Zákaznícku zónu.

 

Pomôžme spoločne gastru

Naše reštaurácie nás teraz potrebujú, ako nikdy predtým. Podporte svoje obľúbené lokálne podniky tak, že sa u nich pravidelne naobedujete. Pridajte sa k nám, zaplaťte vo svojej obľúbenej reštaurácii za jedlo stravenkami – elektronickou Kartou DOXX. Ak splníte podmienky uvedené vyššie, vrátime vám každý týždeň 1 € na kartu späť. Získajte svoju odmenu za obedy každý týždeň!

 

Vyžívajte všetky výhody Dobrého programu

Ak chcete byť informovaný o všetkých výhodách Dobrého programu, pozrite stránku dobryprogram.sk, pridajte nám svoj e-mail a užívajte si nielen odmenu za obedy, ale aj ďalšie výhody, ktoré vám Dobrý program prináša. Pre ešte viac informácií, kontaktujte náš Infoservis na čísle 041/500 52 78, prípadne e-mailom na infoservis@doxx.sk.

 

| Karta DOXXOnline zmluva |Odmena za obedy| Dobrý program |

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button