fbpx
Zavolajte nám 00421415005278 Online Chat Rýchla objednávka

Novinka – Karta Bonusovka

28. októbra 2021
DOXX - Stravné lístky
651

Bonusovka je prvá karta, ktorá odmeňuje pri každom nabití.

Zvyknete pravidelne venovať deťom vreckové či peniaze na desiatu, ale zároveň sa obávate, na čo peniaze skutočne minú alebo, že ich stratia? Rozmýšľate, ako finančne pomôcť či prilepšiť svojim rodičom alebo starým rodičom bez toho, aby odmietli vaše peniaze? Máme pre vás ideálne riešenie – novú a jedinečnú kartu Bonusovka. 

So skvelou kartou Bonusovka ušetríte 1% z každej sumy nabitia!

Okrem super cashback-u má toho Bonusovka oveľa viac: moderný dizajn, stará sa o účelné využitie finančných prostriedkov na jedlo a potraviny a prináša svojmu držiteľovi‚ ďalšie super výhody. Aké presne, prezradíme v článku nižšie.

fpoho bonusovka fb shop 3 300x300 - Novinka - Karta Bonusovka

Babke plastovú, dcére do aplikácie

Bonusovka je ideálnym darčekom pre každého. Spolu s pohodlnými bezhotovostnými platbami kartou a možnosťou presunu finančných prostriedkov medzi kartami (aj Kartou DOXX), prináša Bonusovka možnosť platenia mobilom pre app Android, vrátane Huawei. V prípade odcudzenia, resp. straty plastovej karty ju jednoducho jedným klikom deaktivujete v aplikácii.

 

letak fpoho bonusovka digital format 300x218 - Novinka - Karta Bonusovka

 

Ušetrite a majte financie celej rodiny pod kontrolou

Bezpečne, elektronicky a s bonusom? Také je nabíjanie fpoho Bonusovky. Nabíjanie karty je online, možné kdekoľvek  a kedykoľvek zo svojho pohodlia, doma, v práci, či v parku. Z každej nabíjanej sumy ušetríte 1%, t.j. pri nabití karty za 100 eur, zaplatíte len 99 eur. Dobíjaná suma je na karte Bonusovka pripísaná okamžite, a preto ju môžete ihneď použiť v svojich obľúbených reštauráciách či potravinách. Celý zoznam tisícok prevádzok nájdete na tomto linku. Všetky informácie o platení, zostatku a transakciách nájdete v aplikácii, či účte držiteľa.

 

Ku karte získate aj ďalšie skvelé výhody!

Po obdržaní karty Bonusovka sa automaticky stanete členom nášho Dobrého programu.

Dostávate tak bezplatný prístup k všetkým super výhodám:

 

Karta Bonusovka je skvelý tip na darček pre celú rodinu!

Buďte fpoho a zaobstarajte si Kartu Bonusovka pre seba alebo pre svojich rodinných príslušníkov teraz výhodne v super cene! Do 30.11. si Bonusovku zakúpite až s 50 % zľavou. Uvádzacia cena je iba 4,80 € aj s nákladmi za poštovné. V prípade, ak máte viac otázok, neváhajte kontaktovať náš Infoservis na čísle 041/500 52 78, prípadne e-mailom na infoservis@doxx.sk.

 

chcemkupitbonusovku 300x59 - Novinka - Karta Bonusovka

 

Bonusovka| Karta DOXXOnline zmluva | Dobrý program | Kúpiť Bonusovku | Nabiť Bonusovku |

 

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button