fbpx
Zavolajte nám 00421415005278 Online Chat Rýchla objednávka

Novinka! fpoho nákupy za eDaršeky

17. júna 2022
DOXX Stravné Lístky
174

Pohodlné uplatnenie darčekových poukážok

Predstavujeme vám našu horúcu novinku. Elektronické darčekové poukážky, eDaršeky, môžete teraz uplatniť ešte jednoduchšie. V účte držiteľa sme pre každého zamestnanca zaviedli online benefitný portál „Nákupy za eDaršeky“. Prináša super výhodu – po prihlásení do účtu držiteľa na webe majú zamestnanci obchody ako na dlani. Prehľadne si vyfiltrujú, čo chcú nakúpiť, a to podľa mesta, typu, ceny a svojich požiadaviek doslova na pár klikov. Hlavnou výhodou je pohodlné uplatnenie eDaršekov priamo na webe online, bez návštevy obchodov. Naviac pri vybraných prevádzkach prinášame extra akcie a zľavové kupóny od našich partnerov. Napríklad v lete 2022 ponúka náš benefitný portál „Nákupy za eDaršeky“ zľavu na Pilulke.sk pri nákupe vitamínov a doplnkov značky APOROSA.

eDarseky premenovanie 3 1024x772 - Novinka! fpoho nákupy za eDaršeky

Motivujte zamestnancov darčekom, či zážitkom podľa vlastného výberu

V dnešnej dobe sa firmy predbiehajú lákavými ponukami a všemožnými výhodami, aby si či už uchmatli najlepších alebo udržali existujúcich skvelých zamestnancov. Je všeobecne známe, že pokiaľ sú zamestnanci spokojní, podávajú lepší výkon a radi sa do práce aj vracajú. Nemajú potrebu odísť ku konkurencii a sú viac fpoho.

Skvelou formou odmeny zamestnancov sú jednoznačne elektronické darčekové poukážky, eDaršeky. Prečo by ste mali siahnuť práve po nich?

  • Široká akceptačná sieť, až 7000 prevádzok a e-shopov,
  • Zamestnanec si sám rozmyslí, čo si za ne zakúpi,
  • Jednoduché a rýchle nabitie online,
  • Pre personalistov prehľadná zákaznícka zóna, objednávky a doklady,
  • eDaršek sa nestratí a neroztrhá,
  • Ľahká platba cez aplikáciu, či Kartou DOXX,

Elektronický benefitný darčekový poukaz je jednoducho moderný a fpoho zamestnanecký benefit. Svojim univerzálnym využitím poteší všetkých. Motivujte zamestnancov a venujte im univerzálne poukážky na wellness, kultúru, šport, nákup oblečenia, vitamínov, kníh alebo vzdelávanie. Vy tak nemusíte rozmýšľať nad tým, aký typ odmeny zamestnancom poskytnete.

doxx fpoho ebp - Novinka! fpoho nákupy za eDaršeky

Ako nabiť elektronické darčekové poukážky?

fpoho Karta DOXX spoločne „zastrešuje“ všetky výhody. e-Stravenky aj e-Daršeky. Automaticky je k nej pridružená aj mobilná appka pre iOS aj Android, ktorú si zamestnanci na pár krokov nainštalujú. S Kartou DOXX majú zamestnanci prístup do Dobrého programu – sveta zamestnaneckých výhod. Môžu tak využívať Zľavový svet, súťaže, vstupy na bezplatné zaujímavé podujatia a odmeny za obedy.

Zaplatím pohodlne Kartou DOXX obedy aj eDaršeky?

Samozrejme. Karta DOXX je inteligentná a vie automaticky rozoznať o aký typ nákupu sa podľa POS terminálu jedná.

500€ bez daní a odvodov? 

Odmeňujte a motivujte svojich zamestnancov efektívnejšie. Vďaka zmene Zákona o dani z príjmov v §5 bod 7 o) platnej od 1. januára 2022 môžete svojim zamestnancom prispieť na benefit či zvýšenú hodnotu stravného až do výšky 500 €, ktoré sú oslobodené od daní a odvodov.

Presné podmienky ako si ešte lepšie zoptimalizovať svoje náklady sa dočítate v našej aktualite.

doxx fpoho darceky - Novinka! fpoho nákupy za eDaršeky

Životné jubileum, narodeniny, výročie vo firme, či Vianoce? Buďte o krok vpred a zakúpte a venujte svojim zamestnancom eDaršeky už dnes. Neváhajte a odmeňte zamestnancov za skvelú aktivitu v práci, prípadne ich motivujte k ešte lepším výkonom.

fpoho button online objednavka doxx - Novinka! fpoho nákupy za eDaršeky

 

e- Benefitné poukážky | Karta DOXX | Dobrý program | Finmajster | BONUSOVKA 

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button