Aktuality

Obedy pre živnostníkov najvýhodnejšie

4. decembra 2019
DOXX - Stravné lístky
1 187

Živnostníci, je pravý čas na nákup straveniek na rok 2020

Vieme, že pri vlastnom podnikaní sa ráta každá minúta a na jedlo akosi nie je čas. Cez deň rýchlo ranná káva, bageta na pumpe, sem-tam niečo sladké pod zub a až doma sýta večera. Tešíme sa však, že aj medzi živnostníkmi pribúdajú takí, ktorí si uvedomujú dôležitosť rovnováhy a dbajú o svoje zdravie. O význame pravidelných obedov spojených s oddychom od práce sa píše v mnohých článkoch, ani my nebudeme výnimkou. Pridáme však veľmi dôležitý moment, ktorým je úspora na daniach vďaka stravnému.

Obedy pre zivnostnikov najvyhodnejsie DOXX Stravne listky - Obedy pre živnostníkov najvýhodnejšie

Využite stravné a ušetrite na daniach

Za každý 1 deň si ako živnostník bez paušálnych výdavkov môžete do daňovo uznaných nákladov dať plnú sumu gastrolístka – 5,10 €. Právnické osoby si dávajú do nákladov len 55 % hodnoty stravenky, preto je potešujúce, že segment živnostníkov môže použiť 100 % hodnoty hornej výšky stravného. Za rok 2020 si môžete zakúpiť až 366 stravných lístkov, keďže bude prestupný. Áno, rátajú sa aj víkendy a sviatky, ktoré viete zdokladovať, že ste aj vtedy pracovali. Faktúru za nakúpené stravenky si dáte do účtovníctva, do daňovo uznaných nákladov sa vám následne počíta: počet odpracovaných dní x hodnota stravného lístka. Teda za rok 2020 to bude suma 1.866.60 € (366 x 5,10 €).

Najvýhodnejší stravovací Balík Živnostník ♥

Keďže sme špecialisti na stravné, tak prinášame najobľúbenejšie stravovanie pre živnostníkov vo forme balíka. Do Balíka Živnostník sme zabalili najžiadanejšie služby, aby sme vám zjednodušili stravovanie počas práce a cestu k zdravému brušku : ) Teda stravovaciu kartu na 5 rokov, jej doručenie, nákup e-stravenie a množstvo bezplatných online pomôcok.  Za tieto služby na 5 rokov zaplatíte iba 9 €. Získajte svoju personalizovanú Kartu DOXX a už si len nakupujte gastrolístky. Je to samozrejme na vás, ako často, či mesačne, kvartálne, polročne… My odporúčame vybaviť si stravné jednou online objednávkou rovno na celý rok, podobne ako robí väčšina našich SZČO klientov. Každé dobíjanie e-straveniek máte od nás grátis.

Naša moderná Karta DOXX je multifukčná a inteligentná, zvládne mať v sebe viaceré e-Produkty, môžete si dokúpiť Rekreačný poukaz aj e-Benefitné poukážky. A čo je skvelé, samotnú kartu môžte kľudne nechať doma, postačí vám jej funkčnosť v bezplatnej appke Karta DOXX v mobile.

Balík Živnostník s elektronickými stravenkami odporúčajú aj naši klienti

Obedy pre zivnostnikov najvyhodnejsie DOXX Stravne listky Balicek 2020 - Obedy pre živnostníkov najvýhodnejšieJuraj: „Mám svoju stavebnú živnosť, na obed som chodil len niekedy a platil hotovosťou, tie papierové gastráče sa mi nechcelo nosiť. Žiadne bločky z obeda som neodkladal, neriešil som to, neviem.. moja predošlá účtovníčka si ich ani nepýtala. Potom som niekde videl reklamu na doxx a zaujalo ma to šetrenie na dani, ako mi stačí jeden doklad. Kúpil som si ten balíček straveniek cez web, rovno na celý rok a mám pokoj. A najlepšie, že sú na karte, to mi fest vyhovuje.“
Lucia: „Roky som používala papierové stravenky, chodila som plusmínus kvartálne na pobočku si ich kúpiť, pre seba aj kolegyňu. Zamestnankyňa ma už poznala, aj mi núkala tie elektronické, ale no čo už, nemala som čas niečo meniť  : ) Tento Balík Živnostník ma však dostal, keby som tušila, aké je to pohodlné! A kedykoľvek si nabijem edoxy na kartu, mám to teraz úplne zadarmo. Je to určite topka.“Obedy pre zivnostnikov najvyhodnejsie DOXX Stravne listky Balik 2020 - Obedy pre živnostníkov najvýhodnejšie

 

 

Balík Živnostník | Karta DOXX | e-Stravné lístky | Online registrácia a objednávka

#doxxstravnelistky #kartadoxx #balikzivnostnik #szco

Kategórie


0800 166 556
Objednávanie a infoservis