fbpx
Zavolajte nám 00421415005278 Online Chat Rýchla objednávka

Percento – ďalšia výhoda ku Karte DOXX

15. decembra 2021
DOXX - Stravné lístky
9 221

Získajte Percento pri nabití Karty DOXX

Skvelé správy! Aktuálne sme pre vás zaviedli ďalšiu fpoho výhodu ku Karte DOXX. Pri každom nabití vašej Karty DOXX vlastnými prostriedkami, získate Percento, t.j. 1 % z každej nabitej sumy. Odmeníme vás tak za každé jedno nabíjanie z vlastných peňazí (pozor, neplatí pri nabíjaní stravného od vášho zamestnávateľa). Túto novinku sme pre vás zaviedli počas tohto mesiaca a platí okamžite.

topup - Percento – ďalšia výhoda ku Karte DOXX

Percento slúži na výhodné nákupy v potravinách a reštauráciách. Vylepšuje rodinný rozpočet.

Dobíjajte si svoju Kartu DOXX pravidelne, zvýšte tak svoj rodinný rozpočet na potraviny a získate eurá navyše.

O Karte DOXX

Karta DOXX je multifunkčná karta, ktorá spája všetky zamestnanecké výhody pohodlne na jednom mieste: elektronické stravenky, nápojové poukážky, benefitné poukážky, rekreačný poukaz, naviac aj dochádzkovú kartu. So stravenkami a Kartou DOXX môžete nielen platiť za potraviny v širokej akceptačnej sieti prevádzok ale viete sa aj výhodne poistiť, máte prístup k zaujímavým online podujatiam, získavate odmenu za obedy a zľavy pri nákupoch u našich partnerov.

Kartu DOXX nájdete aj v mobilnej aplikácii Karta DOXX, kde máte všetky výhody po ruke. Dostupná je na stiahnutie pre Huawei, Android aj iOS.

O všetkých výhodách ku Karte DOXX sa dozviete viac na www.dobryprogram.sk

Sme tu pre vás

V prípade, ak máte záujem prejsť z klasických papierových straveniek na elektronické stravné lístky a využívať Kartu DOXX s novou výhodou Percento, môžete si ju objednať online cez našu fpoho Zákaznícku zónu alebo bezplatne na linke Infoservisu 0800 166 556 či emailom na infoservis@doxx.sk. Naši pracovníci sú vám k dispozícii v pracovných dňoch od 7:30 do 16:00 a radi vám zodpovedajú všetky prípadné otázky.

 

button nabit kartu 300x76 - Percento – ďalšia výhoda ku Karte DOXX

 

 

Karta DOXX | Online zmluva | Dobrý program | Nabiť Kartu

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button