fbpx

Silvestrovské pobyty v kúpeľoch s rekreačným poukazom DOXX

10. decembra 2021
DOXX - Stravné lístky
685

Silvester a vianočné sviatky klopú na dvere, keďže sa uvoľnili opatrenia prinášame nápady na Silvestrovské pobyty pre tých z vás, ktorí ešte nie sú rozhodnutí ako strávia posledný deň v roku či Vianoce. Nezabudnite pri úhrade za pobyt využiť a minúť svoj rekreačný poukaz s ktorým si užijete svoj pobyt na Slovensku lacnejšie až o 55%. Silvestrovské pobyty patria medzi najžiadanejšie pobyty v roku. S Rekreačným poukazom DOXX, si doprajte oddych a prežijete fpoho sviatky.

Prinášame jeden fpoho tip – kúpeľné pobyty. Vymeňte čas, ktorý by ste venovali príprave na Štedrý deň za ten vo wellnesse a vychutnajte si k tomu viacchodové vianočné menu počas pobytu v kúpeľoch. Pokiaľ si svoj oddych doprajete radšej tesne pred Vianocami alebo tesne po nich – na Silvestra, využite ponuku kúpeľných silvestrovských pobytov.

Výhodné možnosti pobytov

S Rekreačným poukazom na Karte DOXX máte možnosť dovolenkovať na našom krásnom Slovensku lacnejšie až o 55% aj počas zimného obdobia. Okrem toho, má rekre poukaz veľa ďalších výhod nie len pre zamestnancov, ale aj pre zamestnávateľov a aj pre ubytovacie zariadenia.

Keďže nie je možné zaručiť, aká bude situácia počas vianočného obdobia a za akých podmienok bude možné cestovať, hotely vychádzajú svojim klientom v ústrety zvýhodnenými možnosťami storna, vymenením zakúpeného pobytu za iný druh pobytu v priebehu roka či upravením ponúkaného programu v súlade s aktuálnymi opatreniami.

Dobrou správou je, že Silvestrovský pobyt je možné vybrať v niektorých zariadeniach aj tesne pred termínom. Prípadne si ho môžete rezervovať s predstihom, aby ste si zaručili, že sa neminú voľné kapacity a následne v prípade neočakávaných udalostí rezerváciu zrušiť. 

Oddychový týždeň v Turčianskych Tepliciach 

V rámci silvestrovského pobytu v Turčianskych Tepliciach získate okrem polpenzie viaceré liečivé procedúry (kúpeľ, zábal, masáž) a zakúpiť si môžete aj vstup na silvestrovský galavečer. Ako v jedných z mála kúpeľov je možné zakúpiť si v Turčianskych Tepliciach silvestrovský pobyt aj bez programu, a tak bude návšteva Turčianskych Teplíc počas Silvestra ideálna aj pre tých, ktorí túžia osláviť príchod nového roku v súkromí. 

kupele turcianske teplice rekreacny poukaz doxx 300x225 - Silvestrovské pobyty v kúpeľoch s rekreačným poukazom DOXX

 

Nefalšovaná východniarska zábava v Bardejovských Kúpeľoch

Počas trojdňového silvestrovského pobytu v hoteli Alexander v  Bardejovských Kúpeľoch na vás čaká okrem rozmaznávajúcich procedúr aj nefalšovaná východniarska zábava. Silvestrovský program so živou hudbou a ohňostrojom začína o 19. hodine a končí v skorých ranných hodinách. 

Bahenné rozmaznávanie v Piešťanoch 

V Piešťanoch na vás na Silvestra čaká legendárne piešťanské zrkadlisko s miestnou liečivou vodou aj welcome drink, silvestrovská zábava a novoročný brunch. Trojdňový silvestrovský pobyt v Piešťanoch sa tak bude niesť vo sviatočnom duchu od začiatku až do konca. 

masaz v turcianskych tepliciach rekre poukaz doxx 300x225 - Silvestrovské pobyty v kúpeľoch s rekreačným poukazom DOXX

Kúpeľné a wellness pobyty uvádzané na stránkach nášho partnera CK Relaxos môžete uhrádzať našim Rekreačným poukazom DOXX. Pracovníci call centra Relaxosu vám radi poradia s výberom. Platbu môžete realizovať Kartou DOXX online na portáli www.relaxos.sk.

 

Karta DOXX | RELAXOS | Rekreačný poukaz

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button