fbpx

Skvelé inovácie pri online nákupe

21. júna 2020
DOXX - Stravné lístky
1 016

 

V spoločnosti DOXX – Stravné lístky sa neustále venujeme inováciám, modernizujeme služby, zvyšujeme váš komfort. Najnovšie sme pre vás výrazne vylepšili nákup DOXX benefitov cez web.

Najmodernejšie online objednávanie

Chceme vám čo najviac spríjemniť zážitok z online nakupovania, preto sme Zákaznícku zónu zjednodušili a spustili celkom novú verziu. Najmodernejší e-shop na gastrolístky a zamestnanecké benefity je k dispozícii pre všetkých klientov, existujúcich aj nových.

Rýchla intuitívna objednávka

Nakupovať cez web je s novou Zákazníckou zónou ešte pohodlnejšie a rýchlejšie ako doteraz. Nové responzívne prostredie vás prevedie celou objednávkou, či už pracujete cez počítač alebo mobil. Určite oceníte aj mnohé automatizované funkcie, napr. uloženie rozpracovanej objednávky na neskôr alebo vystavenie Karty DOXX spolu s objednávkou e-Stravných lístkov.

Nezabudli sme ani na možnosti editovať zamestnancov priamo v procese objednávky či jednoduchý import hromadnej objednávky. Tiež sme doplnili ďalšie požadované filtre a možnosti triediť a zoraďovať všetky prehľady a údaje podľa vašej aktuálnej potreby.

Online riešenie pre nových klientov

Sme radi, že aj novým klientom môžeme ponúknuť naše kompletné online riešenie zamestnaneckých benefitov. Skvelé je, že priamo počas registrácie spoločnosti do Zákazníckej zóny zrealizujete cez web aj zazmluvnenie, aj objednávku. Všetko pohodlne online, bez návštevy pobočky či obchodného manažéra. Za niekoľko minút tak máte zabezpečené gastrolístky aj všetky benefity pre zamestnancov.

TIP: Prechod na e-Stravné lístky na dve kliknutia

Rohodli ste sa prejsť z klasických papierových DOXX lístkov na elektronické? Výborne, ak už nakupujete online, je to otázka jednej kávičky. Priamo vo svojom konte v Zákazníckej zóne si na dve kliknutia uzatvoríte novú zmluvu na elektronické stravné lístky a môžete hneď pokračovať v objednávke.

Zamestnanecké Karty DOXX vám doručíme do 3 pracovných dní na požadované odberné miesta a následne ich jediným kliknutím hromadne aktivujete. Samozrejme, naďalej môžete pri jednej objednávke nakupovať spolu aj elektronické, aj papierové stravné lístky ♥

Nova Zakaznicka zona online nakup DOXX Stravne listky web stranka - Skvelé inovácie pri online nákupe

 

Nový klient | Prihlásenie do Zákaznícej zóny

#doxxstravnelistky #kartadoxx

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button