fbpx

Aktuality

Úspešne sme spustili nový prehľadnejší web

Spustili sme nový dizajn webu, do ktorého viac vnášame pohľad klienta, prehľadnejšie vyhľadávanie informácií či jednoduchšiu realizáciu objednávok. Ak sa vám nový web páči, môžete svoj názor vyjadriť aj na našom Facebooku.

Stravovacou kartou eDOXX zaplatíte už aj v sieti COOP Jednota

Viac akceptačných miest pre ľudí. Držitelia stravovacích kariet eDOXX môžu okrem stoviek reštaurácií po celom Slovensku platiť už aj za nákup potravín v COOP Jednota v družstvách L. Mikuláš, Poprad a Prešov. Táto slovenská sieť sa pridala k obchodným reťazcom Tesco a Billa. Stravovať sa tak vedia aj tí, ktorí majú rôzne alergie a jedlo si pripravujú z nakúpených » Čítaj viac

Cez víkend sme podporili Detskú tour Petra Sagana

Detská cyklistika aj tento rok s našou podporou. Ako hlavný partner podujatia Detská tour Petra Sagana spolupracujeme na všetkých jej 10 etapách, ktoré vždy okrem cyklistiky prinášajú aj zaujímavý program pre celú rodinu.

DOXX – Stravné lístky má novú marketingovú riaditeľku

DOXX – Stravné lístky posilňuje svoj manažment – novou marketingovou riaditeľkou sa v auguste stala Marcela Šuštiaková. Viac ako desaťročie pôsobila na rôznych pozíciách v bankovníctve, najmä v oblasti riadenia marketingových aktivít, komunikácie a PR a ostatné roky pôsobila ako výkonný riaditeľ vo výrobnej gastronomickej firme.

Exkluzívne obálky na benefitné poukážky DOXX Plus

Plánujete odmeniť svojich zamestnancov a vyjadriť im vďaku za odvedenú prácu benefitnou poukážkou DOXX Plus? Ponúkame Vám nové exkluzívne obálky, ktoré najlepšie vyjadria hodnotu darovaných poukazov.

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button