fbpx

Aktuality

Viac akceptačných miest v sieti COOP Jednota a FRESH

Držitelia stravovacích kariet DOXX môžu okrem stoviek reštaurácií po celom Slovensku platiť už aj za nákup potravín: v COOP Jednota – v družstvách Čadca, Levice, Nitra, Trnava, Vranov nad Topľou a L. Mikuláš, Poprad a Prešov v 26 maloobchodných supermarketoch FRESH – Labaš v mestách Košice, Sečovce, Michalovce, Plešivec, Prešov a Gelnica Aj tieto slovenské » Čítaj viac

Získajte za prvú online objednávku odmenu 10 €

Prinášame na slovenský trh šikovné riešenia na zabezpečenia povinného zamestnaneckého stravovania. Veríme, že aj v oblasti stravných lístkov vieme uplatniť inovatívny prístup a moderné trendy, ktoré zjednodušujú prácu, šetria čas a chránia naše lesy. Spoznajte náš jednoduchý online nástroj na zníženie administratívneho zaťaženia a získajte za prvú online objednávku odmenu 10 €.

Úspešne sme spustili nový prehľadnejší web

Spustili sme nový dizajn webu, do ktorého viac vnášame pohľad klienta, prehľadnejšie vyhľadávanie informácií či jednoduchšiu realizáciu objednávok. Ak sa vám nový web páči, môžete svoj názor vyjadriť aj na našom Facebooku.

Stravovacou kartou eDOXX zaplatíte už aj v sieti COOP Jednota

Viac akceptačných miest pre ľudí. Držitelia stravovacích kariet eDOXX môžu okrem stoviek reštaurácií po celom Slovensku platiť už aj za nákup potravín v COOP Jednota v družstvách L. Mikuláš, Poprad a Prešov. Táto slovenská sieť sa pridala k obchodným reťazcom Tesco a Billa. Stravovať sa tak vedia aj tí, ktorí majú rôzne alergie a jedlo si pripravujú z nakúpených » Čítaj viac

Cez víkend sme podporili Detskú tour Petra Sagana

Detská cyklistika aj tento rok s našou podporou. Ako hlavný partner podujatia Detská tour Petra Sagana spolupracujeme na všetkých jej 10 etapách, ktoré vždy okrem cyklistiky prinášajú aj zaujímavý program pre celú rodinu.

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button