Aktuality

Rekreačné poukazy schválené

Vážení klienti, dovoľte nám informovať vás, že parlament dnes, 27. novembra 2018, schválil legislatívu k rekreačným poukazom v pôvodnom navrhovanom znení. V platnosti budú od 1. januára 2019. Ide o nový benefit v oblasti motivácie zamestnancov, ktorý bude využívaný na rekreáciu na našom čarovnom Slovensku.

Ako si skontrolovať zostatok na Stravovacej karte DOXX

Elektronické stravné lístky na stravovacej karte DOXX majú svoju vymedzenú platnosť. Rovnako ako papierové stravenky, platia vždy do konca aktuálneho kalendárneho roku. Prinášame vám praktické tipy, ako si skontrolovať svoj zostatok na stravovacej karte.

Black Friday zľava 80 % z poplatkov

Mimoriadne zľavy. Aj slovenská spoločnosť DOXX – Stravné lístky prináša Black Friday a s ním výhodné zľavové nakupovanie produktov na zabezpečenie stravovania a odmeňovania.

Rekreačné poukazy pohodlne a bez papierovania

Dňa 23. októbra 2018 bol Národnou radou SR schválená novela Zákona č. 91/2010 Z. z. o podpore cestovného ruchu, ktorou sa zavádzajú rekreačné poukazy pre zamestnancov, a ktorej ustanovenia vojdú do platnosti od 1. januára 2019.

Univerzálny vianočný darček

Keď sme rozmýšľali, ako spríjemniť pracovné prostredie u nás vo firme, začali sme hľadať a zisťovať, aké veci ho dokážu zlepšiť. Ako to už býva, treba začať od seba. Pretože veľa vieme ovplyvniť našim vlastným konaním voči sebe, kolegom a podriadeným. A tak vznikla naša Vianočná motivačná výzva Doceň, oceň, motivuj ?.

Výhercovia súťaže na Facebooku

V našej súťaži na Facebooku ste mali v čase od 11. do 20. júna 2018 šancu zapojiť sa do žrebovania o super vecné ceny. Z viac ako 1 300 správnych odpovedí sme v zmysle súťažného poriadku vyžrebovali týchto troch výhercov, ktorým srdečne gratulujeme: 1. Veronika T., Veľké Úľany – konzola Xbox ONE 2. Matej A., » Čítaj viac

Zmena výšky stravného, to sú zmeny v účtovaní

Na základe Opatrenia Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky sa od 1. júna menia sadzby stravného na tuzemské pracovné cesty určené pevnou sumou pre jednotlivé časové pásma.

Kategórie