fbpx

Aktuality

Moderné zamestnanecké benefity so súťažou

  Ako zamestnanci sa časom meníme, čoraz viac v svojom pracovnom aj súkromnom živote používame mobil s internetom. Preferujeme pohodlie, mať všetko spojené „v jednom“.

Pomôžeme vám s darčekmi!

Opäť sme pre vás pripravili tú najvýhodnejšiu ponuku, ako svojim zamestnancom prejaviť vďačnosť za skvelú prácu, motivovať ich a pomôcť im v rámci predvianočného obdobia s rozpočtom.

Športové poukazy schválené

  Na 49. schôdzi Národnej rady SR dňa 18. 9. 2019 boli prijaté prijaté športové poukazy. Ide o dobrovoľný, daňovo zvýhodnený zamestnanecký benefit, ktorý je možný poskytovať zamestnancom na podporu športovej činnosti dieťaťa.

Noví lídri posilňujú kľúčové pozície v Skupine DOXX

Dynamická Skupina DOXX mení lídrov na kľúčových riadiacich pozíciách. Vedenie spoločností DOXX, a.s. a DOXXbet s.r.o. preberá od septembra Juraj Jurenka, a vedenie samotnej Skupiny DOXX zastrešil Marián Hudec. Obaja vrcholoví manažéri prichádzajú s dlhoročnými manažérskymi skúsenosťami.

Predĺženie platnosti Kariet DOXX na 5 rokov

  Neustále pracujeme na zvyšovaní komfortu pri používaní DOXX produktov. Ďalších krokom, v súlade s našou spoločenskou zodpovednosťou, je predĺženie platnosti Kariet DOXX z 3 na 5 rokov. 

Vyhrajte s VegGo Bistrom a Kartou DOXX

  Platiť moderne a ekologicky Kartou DOXX sa teraz oplatí viac – v spoločnej súťaži s prvým žilinským vegánskym VegGo Bistrom totiž môžete vyhrať 10 € poukážku na konzumáciu.

Vyššie stravné od 1. júla 2019

  Opatrenie 176/2019 Z. z. Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR z 19. júna 2019 o sumách stravného ustanovuje od 1. 7. 2019 nové hodnoty stravného pre jednotlivé časové pásma nasledovne:

Nezabudnite využiť svoj rekreačný poukaz

  Zamestnanci, máte už od svojho zamestnávateľa Rekreačný poukaz DOXX? Nenechajte ho prepadnúť a využite o 55% lacnejšiu dovolenku s príspevkom na rekreáciu.

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button