fbpx

Aktuality

Rekreačné poukazy – ako ich jednoducho a pohodlne využiť

Po schválení zákona, ktorý upravuje rekreačné poukazy, sme začali dostávať otázky k ich fungovaniu od zamestnávateľov, ktorým dodávame iné zamestnanecké benefity (stravovanie, stravovacie karty, benefitný systém, pitný režim a ďalšie).

Najčastejšie otázky k rekreačným poukazom

  Rekreačné poukazy, ako elektronická forma príspevku na rekreáciu na území SR, platia od januára 2019. Prinášame najčastejšie otázky k ich použitiu, žiadosti a platnosti.

Prevádzky, myslite na preplatenie e-Stravných lístkov

Ak v svojej reštaurácii či obchode akceptujete e-Stravné lístky a vybrali ste si manuálny spôsob ich výkupu, nezabudnite na ich preplatenie. Platnosť e-Stravných lístkov emisie 2018 skončila 31. decembra 2018 a ich výkup je potrebný realizovať najneskôr do konca januára 2019.

Ušetrite s novým Balíkom Živnostník až 1 752 € ročne

  Balík Živnostník od DOXX – Stravné lístky je exkluzívna novinka na trhu zabezpečovania stravovania. Je upečená presne na mieru pre všetkých živnostníkov a fyzické osoby podnikateľov. Poradíme vám, ako ušetriť peniaze a chrániť váš najväčší kapitál – zdravie. To podporuje pravidelné stravovanie.

Rekreačné poukazy schválené

Vážení klienti, dovoľte nám informovať vás, že parlament dnes, 27. novembra 2018, schválil legislatívu k rekreačným poukazom v pôvodnom navrhovanom znení. V platnosti budú od 1. januára 2019. Ide o nový benefit v oblasti motivácie zamestnancov, ktorý bude využívaný na rekreáciu na našom čarovnom Slovensku.

Ako si skontrolovať zostatok na Stravovacej karte DOXX

Elektronické stravné lístky na stravovacej karte DOXX majú svoju vymedzenú platnosť. Rovnako ako papierové stravenky, platia vždy do konca aktuálneho kalendárneho roku. Prinášame vám praktické tipy, ako si skontrolovať svoj zostatok na stravovacej karte.

Black Friday zľava 80 % z poplatkov

Mimoriadne zľavy. Aj slovenská spoločnosť DOXX – Stravné lístky prináša Black Friday a s ním výhodné zľavové nakupovanie produktov na zabezpečenie stravovania a odmeňovania.

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button