fbpx

Tipy na lacnejšiu dovolenku s rekreačným poukazom DOXX

9. júna 2022
DOXX - Stravné lístky
1 073

Príjemné teplé dni nám čoraz viac pripomínajú blížiace sa leto. A k nemu nepochybne patrí aj letná dovolenka. Tá nemusí byť len pri mori, ale aj u nás, na našom krásnom Slovensku. A vďaka našej spolupráci s CK Relaxos navyše aj za výhodnú cenu. Prečítajte si naše tipy na letnú dovolenku na Slovensku a zisite ako jednoducho požiadať a využiť rekreačný poukaz vďaka ktorému si ju môžete užiť až o 55% lacnejšie.

Jednoduché vydanie rekreačného poukazu

Rekreačné poukazy DOXX, ktoré môžu využiť všetci, ktorí na to majú nárok, príspevok na rekreáciu jednoducho a dôveryhodne zabezpečia.

Všetko vyriešite pohodlne online. O vydanie svojho dovolenkového poukazu požiadate priamo cez online žiadosť na našom webe. Po nabití rekreačného príspevku na personalizovanú Kartu DOXX ho môžete okamžite čerpať. Čo to pre vás znamená? Možnosť využiť poukaz už pri nákupe svojej rekreácie a nie až po predložení dokladu z pobytu.

Tipy na letnú dovolenku na Slovensku s CK Relaxos

Všetci sa už tešíme na moment, kedy to v práci nachvíľu zabalíme a užijeme si zaslúžené chvíle oddychu. Mnoho z nás sa tento rok rozhodlo dovolenkovať na Slovensku, a preto sme sa rozhodli podeliť o tipy na skvelú dovolenku u nás, v našej čarokrásnej krajine.

All inclusive v srdci jediného kúpeľného ostrova v Európe 

Za all inclusive dovolenkou na ostrove nemusíte cestovať do zahraničia. Hoci u nás nemáme more, máme unikátny ostrov, ktorý nám závidia aj iní Európania. A práve na Kúpeľnom ostrove v Piešťanoch leží hotel Splendid, ktorý ponúka all inclusive dovolenkový pobyt. 

Tento pobyt je špeciálne vystavaný ako náhrada letnej dovolenky pri mori pre celú rodinu. Svoj program si tu tak nájdu malí, aj veľkí. Okrem kompletného stravovania a pitného režimu na vás čaká neobmedzený vstup do bazéna, pri ktorom býva počas letných mesiacoch vybudovaná aj piesková pláž a rôzny animačný program pre deti. 

splendid bazén 300x200 - Tipy na lacnejšiu dovolenku s rekreačným poukazom DOXX

Leto v najslnečnejšom meste na Slovensku 

V meste, ktoré sa právom môže hrdiť najväčším počtom slnečných dní v roku na Slovensku, ležia najmladšie kúpele u nás. Poprechádzať sa tu môžete po Slnečnej lúke, obdivovať množstvo historických pamiatok a najmä, užiť si unikátnu liečivú vodu, ktorej podobnú verziu nájdete vo svete len vo vyhľadávaných kúpeľoch vo francúzskom meste Vichy. 

V rámci letnej dovolenky v hoteli Hviezda si pre vás slovenské Vichy, ako sa zvyknú kúpele v Dudinciach prezývať, pripravili atraktívny pobytový balíček. V cene je zahrnuté stravovanie, vstup do bazéna, ale aj rozmaznávajúce procedúry. Letná dovolenka v Dudinciach tak v sebe kombinuje všetko, čo si možno od dovolenky priať – slnko, dobré jedlo, voda, atraktívny program a vyhľadávaná unikátna destinácia. 

hviezda bazén 300x150 - Tipy na lacnejšiu dovolenku s rekreačným poukazom DOXX

Zábava na tobogánoch aj blahodarné účinky vody 

Jedinečný aquapark s termálnou vodou v Bešeňovej patrí medzi najnavštevovanejšie aquaparky na Slovensku. Nie je sa veľmi ani čomu diviť, nakoľko ide o ideálnu destináciu pre celú rodinu. Kým rodičia si dosýta užijú účinky termálnej vody, deti sa môžu vyšantiť na viacerých tobogánoch. 

Súčasťou areálu je aj saunový svet, kde si okrem iného môžete vyskúšať aj zážitkové saunovanie. Letná dovolenka v Bešeňovej tak ulahodí naozaj každému členovi rodiny. Bonusom je aj atraktívna liptovská príroda, ako stvorená na prechádzky a turistiku. Súčasťou pobytu v Bešeňovej je stravovanie a vstup do všetkých častí aquaparku. 

Bešeňová 300x200 - Tipy na lacnejšiu dovolenku s rekreačným poukazom DOXX

Hotelieri hlásia zvýšený záujem o letné pobyty na Slovensku. S nákupom letnej dovolenky preto radšej dlho neváhajte. Tie najlepšie ponuky sa predávajú naozaj rýchlo. Kúpeľné a wellness pobyty uvádzané na stránkach CK Relaxos môžete uhrádzať rekre poukazom DOXX. Pracovníci call centra Relaxosu vám radi poradia s výberom. Platbu môžete realizovať online.

Rekreačný poukaz | Požiadať o rekre | Hotely, apartmány a chaty s priamou platbou |Karta DOXX |CK Relaxos

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button