fbpx

Veľká vianočná súťaž Zlatá stravenka

22. novembra 2021
DOXX - Stravné lístky
1 012

Zostať so stravenkami sa oplatí! Zahrajte si o obedy na celý rok zdarma a množstvo fantastických cien, ktoré sa ukrývajú pod výhernou Zlatou stravenkou.

fb sutaz zlata stravenka 300x169 - Veľká vianočná súťaž Zlatá stravenka

Pravidlá súťaže

Každý, kto využíva stravenky DOXX je v dňoch 1. 11.- 15. 12. 2021 automaticky zapojený do veľkej súťaže Zlatá stravenka, kde môže vyhrať každý týždeň skvelé ceny.

Zostaňte so stravenkami, nájdite medzi svojimi stravnými lístkami špeciálnu Zlatú stravenku a tešte sa z výhry.

 

Každý týždeň fpoho výhry vďaka stravenkám

Každý má teraz možnosť nájsť v svojom balení so stravenkami výhernú Zlatú stravenku, pod ktorou sa ukrývajú stravenky aj e-stravenky v hodnotách 10, 20, 50, 100€ prípadne pobyty a vouchery od našich partnerov Dobrého programu. Pozrite si, aké fpoho výhry na vás čakajú.

 

Hlavná cena – Obedy na celý rok zdarma

Na záver  súťaže, 15. 12. 2021 žrebujeme jedného výhercu hlavnej ceny, ktorou sú obedy na každý deň v hodnote 1 275 €.

 

Súťažíme aj v našej aplikácii Karta DOXX v mobile

Stiahnite si našu aplikáciu Karta DOXX v mobile, nájdete v nej odkaz na súťažené Zlaté koleso, v ktorom môžete vyhrať rovnako Zlatú stravenku či poukazy na podujatia od partnerov Dobrého programu. Roztočte Zlatým kolesom a zvýšte svoje šance na výhru.

Ak máte záujem o aplikáciu Karta DOXX v mobile, ale nemáte kartu DOXX s elektronickými stravnými lístkami, môže ju pre vás váš zamestnávateľ objednať online cez našu fpoho Zákaznícku zónu alebo bezplatne na linke Infoservisu 041/500 52 78 či emailom na infoservis@doxx.sk.

 

reklama do aplikacie fpoho koleso 300x161 - Veľká vianočná súťaž Zlatá stravenka

Využite všetky výhody, ktoré vám stravenky prinášajú

V Dobrom programe sa stále niečo deje! Okrem možnosti zapojiť sa do súťaže Zlatá stravenka, máte k dispozícii bezplatné prístupy na hodnotné online podujatia, nákupy so zľavami u našich partnerov prostredníctvom Zľavového sveta, pravidelnú odmenu za obedy. Získajte až 100 € mesačne a buďte fpoho!

Sledujte pravidelné newslettre, ktoré vám zasielame alebo nám dajte follow a like na sociálnych sieťach Facebook a Instagram a budete pravidelne informovaní o všetkých výhodách.

 

| Karta DOXX | Online zmluva |Zlatá stravenkaDobrý program ||Zľavový svet

 

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button