fbpx

Dovolenka na Slovensku lacnejšia o 55 %

  Už tretí rok pomáhajú rekreačné poukazy zamestnancom, ako účelový benefit na regeneráciu pracovných síl. Veríme, že práve v týchto dňoch je viac ako inokedy, dôležité motivovať svojich ľudí, aby mohli načerpať energiu do ďalšej práce. Ideálnym nástrojom na cielenú motiváciu a zároveň splnenie zákonnej povinnosti, sú rekreačné poukazy. Navyše, vďaka ich viazanému použitiu iba na Slovensku, » Čítaj viac

Záznam školenia a články M. Tužinského

  Prinášame vám výstupy z bezplatného online školenia k novele Zákonníka práce v oblasti stravovania zamestnancov, ktoré sme usporiadali pre našich klientov aj ďalších záujemcov. Webinár viedol profesionálny lektor Ing. Mgr. Martin Tužinský, PhD. – daňový poradca, člen Slovenskej komory daňových poradcov a predseda Združenia účtovníkov Slovenska. Počas celodenného školenia poskytol kompletné odborné informácie k » Čítaj viac

Dobrý program plný výhod a benefitov

  Máme radosť, že špeciálne pre všetkých užívateľov DOXX lístkov a kariet môžeme predstaviť Dobrý program. Je plný dobrých benefitov, exkluzívnych výhod a skvelých online podujatí, ktoré zveľadia telo i dušu. Dobrým programom odmeníme každého, kto naďalej zostane pri používaní našich stravných lístkov a kariet.

Rekapitulácia k príspevkom na stravovanie zamestnancov

  Zamestnávateľ je povinný podľa Zákonníka práce, § 152 zabezpečiť stravovanie zamestnancov alebo finančný príspevok na stravovanie. K dispozícii na zabezpečenie stravovania má zamestnávateľ buď vlastné stravovacie zariadenie, prípadne zazmluvnené stravovacie zariadenie Ak zamestnávateľ nezabezpečuje stravovanie, tak má k dispozícii dve formy prispievania na stravu: 1.stravovacie poukážky (papierová a/alebo elektronická podoba) a 2. od 1.3.2021 » Čítaj viac

Platnosť a zostatok rekreačných poukazov

  Prvý rok fungovania rekreačných poukazov ako zamestnaneckého benefitu sa blíži ku koncu. Medzi tisíckami zamestnancov si našli svoje miesto, vďaka 55 % príspevku na rekreáciu od zamestnávateľa cestovali viac po našom čarovnom Slovensku, navštívili aj také miesta, kam by bežne nešli.

Univerzálny vianočný darček

Keď sme rozmýšľali, ako spríjemniť pracovné prostredie u nás vo firme, začali sme hľadať a zisťovať, aké veci ho dokážu zlepšiť. Ako to už býva, treba začať od seba. Pretože veľa vieme ovplyvniť našim vlastným konaním voči sebe, kolegom a podriadeným. A tak vznikla naša Vianočná motivačná výzva Doceň, oceň, motivuj ?.

Nová výhoda pre reštaurácie

Reštaurácie, ktoré prinášajú našim hladným žalúdkom a chuťovým pohárikom radosť, majú kopu starostí každý deň. Zabezpečiť všetky suroviny, dobre navariť a čakať, či prídu hostia v dostatočnom množstve. Pár dobrých tipov na zvýšenie tržieb dopĺňa aj naša výhoda pre reštaurácie – prijímanie Stravovacích kariet DOXX.

Ako výhodne motivovať zamestnancov

Slovensku sa v ekonomickej oblasti darí a nezamestnanosť klesá. Prirodzene tak vzniká väčšia potreba správne sa rozhodnúť, ako motivovať zamestnancov a podporiť ich pracovnú lojalitu.

Živnostníci môžu s gastrolístkami ušetriť ešte viac

Keďže ceny v reštauráciách rástli, v zmysle fungujúceho mechanizmu sa automaticky zdvihne výška stravného. Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR navrhuje, aby sa stravné zvýšilo zo 4,50 € na 4,80 €, a to od 1. 6. 2018.

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button