fbpx
Online Chat 0800 166 556

Objednávanie
a Infoservis

Online Chat Online chat

Napíšte nám

Objednávanie Nákup

Rýchla objednávka

Blog

Dobrý program plný výhod a benefitov

  Máme radosť, že špeciálne pre všetkých užívateľov DOXX lístkov a kariet môžeme predstaviť Dobrý program. Je plný dobrých benefitov, exkluzívnych výhod a skvelých online podujatí, ktoré zveľadia telo i dušu. Dobrým programom odmeníme každého, kto naďalej zostane pri používaní našich stravných lístkov a kariet.

Záznam školenia a články M. Tužinského

  Prinášame vám výstupy z bezplatného online školenia k novele Zákonníka práce v oblasti stravovania zamestnancov, ktoré sme usporiadali pre našich klientov aj ďalších záujemcov. Webinár viedol profesionálny lektor Ing. Mgr. Martin Tužinský, PhD. – daňový poradca, člen Slovenskej komory daňových poradcov a predseda Združenia účtovníkov Slovenska. Počas celodenného školenia poskytol kompletné odborné informácie k » Čítaj viac

Platnosť a zostatok rekreačných poukazov

  Prvý rok fungovania rekreačných poukazov ako zamestnaneckého benefitu sa blíži ku koncu. Medzi tisíckami zamestnancov si našli svoje miesto, vďaka 55 % príspevku na rekreáciu od zamestnávateľa cestovali viac po našom čarovnom Slovensku, navštívili aj také miesta, kam by bežne nešli.

Univerzálny vianočný darček

Keď sme rozmýšľali, ako spríjemniť pracovné prostredie u nás vo firme, začali sme hľadať a zisťovať, aké veci ho dokážu zlepšiť. Ako to už býva, treba začať od seba. Pretože veľa vieme ovplyvniť našim vlastným konaním voči sebe, kolegom a podriadeným. A tak vznikla naša Vianočná motivačná výzva Doceň, oceň, motivuj ?.

Nová výhoda pre reštaurácie

Reštaurácie, ktoré prinášajú našim hladným žalúdkom a chuťovým pohárikom radosť, majú kopu starostí každý deň. Zabezpečiť všetky suroviny, dobre navariť a čakať, či prídu hostia v dostatočnom množstve. Pár dobrých tipov na zvýšenie tržieb dopĺňa aj naša výhoda pre reštaurácie – prijímanie Stravovacích kariet DOXX.

Ako výhodne motivovať zamestnancov

Slovensku sa v ekonomickej oblasti darí a nezamestnanosť klesá. Prirodzene tak vzniká väčšia potreba správne sa rozhodnúť, ako motivovať zamestnancov a podporiť ich pracovnú lojalitu.

Živnostníci môžu s gastrolístkami ušetriť ešte viac

Keďže ceny v reštauráciách rástli, v zmysle fungujúceho mechanizmu sa automaticky zdvihne výška stravného. Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR navrhuje, aby sa stravné zvýšilo zo 4,50 € na 4,80 €, a to od 1. 6. 2018.

Živnostníci a SZČO – ako sa stravovať, návod na zjednodušenie administratívy

Jeden z pilierov nášho života a zdravia ja strava. To, ako sa stravujeme, čiže kedy a čím, ovplyvňuje prirodzene našu výkonnosť. Pri živnostníkoch a SZČO sa často stretávame s tým, že podporu stravovania vo forme stravných lístkov nevyužívajú. Pozrime sa teda, ako to funguje pri gastrolístkoch pre samostatne zárobkovo činné osoby.

Odmeňme sa s najjednoduchšou objednávkou stravných lístkov pre SZČO

Jedlo – chutné, šťavnaté a krásne voňavé. Milujeme ho každý deň a tešíme sa naň. Prečo aj nie. Ideme na obed a často nie sami. V podstate je obed spoločenská miniudalosť. Tiež môže chrániť zdravie, samozrejme podľa toho, čo na obed zjeme. Je to ten skvelý moment cez deň, keď sa nám podarí trochu spomaliť a doplniť živiny. Mňam! » Čítaj viac

Zmeny stravovania zamestnancov inak

Pri prijímaní rozhodnutí si ako manažéri myslíme, že bude lepšie. Niekedy však skomplikujeme pracovný život svojim zamestnancom aj naoko banálnou zmenou. V jednej strednej firme urobili zmenu stravovania zamestnancov. Došlo k „zjednodušeniu“, keď stravné poukážky zmenili na dovoz stravy.

Kategórie


0800 166 556
Objednávanie a infoservis
Call Now Button