fbpx

Finmajster

So stravenkami DOXX získate viac výhod vo finančných službách a aj v poistení. Chráňte seba a svoju rodinu a buďte fpoho!

Poistenie pre vás a vašich blízkych

pzp - Finmajster

Povinné zmluvné poistenie

finmajster hp 1 - Finmajster

Havarijné poistenie

finmajster cp - Finmajster

Cestovné poistenie

zzs - Finmajster

Zodpovednosť za škodu

finmajster pm 1 - Finmajster

Poistenie majetku

finmajster pp - Finmajster

Poistenie podnikateľov

Najvýhodnejšie a bez poplatkov

finmajster vyhodnejsie 201x300 - Finmajster

Vďaka stravenkám sa dostanete pohodlnejšie a výhodnejšie k poistným a finančným produktom. Vždy máme pre vás tú najvýhodnejšiu poistku a bez zbytočných poplatkov. Vyberte si vďaka nám už do pár minút to najvýhodnejšie poistenie, aby vás nič neohrozilo a poradili ste si ľahko aj v ťažkých životných situáciách. Prinášame porovnanie všetkých dostupných produktov s najaktuálnejšími poisťovacími sadzbami.

K poisteniu bezplatné benefity

  • Najvýhodnejšie poistenie s 5 € stravenkou naviac! Každý, kto využíva stravenky DOXX a zároveň uzatvorí poistenie s našim Finmajstrom, automaticky vyhráva 5 € stravný lístok (platí pre prvých 100 súťažiacich). Postačí sa poistiť a vyplniť formulár nižšie.
  • Široká ponuka poistenia pre zamestnancov, zamestnávateľov a pre každého, kto chce byť fpoho
  • Jednoduché a pohodlné poistenie online – aby sme vám proces poistenia ešte viac uľahčili, pripravili sme pre vás odpovede na najčastejšie otázky
  • Poistenie začne platiť ihneď
  • Upozorníme vás na to, ak sa na trhu objaví nový, výhodnejší poistný produkt
finmajster vyhody 300x264 - Finmajster

Široký výber poisťovní

finmajster multi 200x300 - Finmajster

Sme dôveryhodným partnerom portálu s najväčším výberom poistných a finančných produktov a s dlhoročnou spoluprácou so všetkými poisťovňami pôsobiacimi na Slovensku:

Allianz, Axa Assistance, Colonnade, ČSOB poisťovňa, Európska cestovná poisťovňa, Generali, Genertel poisťovňa, Groupama, Komunálna poisťovňa, Kooperativa, NN Životná poisťovňa, Premium Insurance Company, Union poisťovňa, Wüstenrot, YOUPLUS

Súťaž s Finmajstrom – vyhráva každý

Súťažíme s Finmajstrom. Prvých sto z vás, ktorý uzatvoria poistenie, vyhrajú od nás 5€ stravný lístok.

Uzatvorili ste poistenie s Finmajstrom a zároveň využívate stravenky DOXX? Výborne! Vyplňte nám formulár nižšie a my vás naviac k najvýhodnejšiemu poisteniu odmeníme výhrou a zašleme 1 x stravný lístok v hodnote 5 €, v rámci našej prebiehajúcej súťaže (pozor súťaž sa nevzťahuje na cestovné poistenie).

Pravidlá súťaže nájdete tu.

finmajster sutaz - Finmajster

Chcem sa výhodne poistiť už dnes!

Plánujete poistiť seba, svoj majetok alebo aktivity? Využite naše prehľadné a podrobné porovnania aktuálnych a najvýhodnejších fpoho poistných ponúk. Buďte fpoho, v prípade poistnej udalosti vás nepríjemne nezaskočia žiadne nepovšimnuté podmienky zmluvy.

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button