fbpx

fpoho svet pre zamestnávateľa

Riešenia pre komfort moderných firiem

Moderné firmy si zaslúžia moderné riešenia. Aby sme zastrešili všetky produkty a služby, ktoré prinášajú komfort spoločnostiam rôznych veľkostí, vytvorili sme značku fpoho.

Efektívne riešenia a inovácie uľahčujú firmám dnešnej doby prácu so zamestnancami a zároveň šetria náklady. Teraz ich máte všetky pohodlne vo vašom fpoho svete.

fpoho svet v zone - fpoho svet pre zamestnávateľa

Čo prináša fpoho svet pre zamestnávateľa?

Naším cieľom je prinášať malým, stredným i veľkým firmám komfortné služby, vďaka ktorým optimalizujú náklady, odlíšia sa na trhu práce a budú mať, čo najviac spokojných zamestnancov. 

  • kalkulačku na prepočet úspor – skvelá na optimalizáciu miezd vo vašej firme
  • fpoho TV – školenia a návody z rôznych oblastí
  • správy na komunikáciu so zamestnancami (od januára 2024) – pre zamestnávateľa dostupné v fpoho zóne, pre zamestnanca v fpoho appke, ak zamestnanec nemá prístup k pracovnému emailu, pozrie si jednoducho správu vo svojom mobile v fpoho appke
  • špičkové poradenstvo (od januára 2024)
  • certifikované online školenia (od januára 2024)
  • kurzy prvej pomoci (od januára 2024)
doxx fpoho prevadzka 1 - fpoho svet pre zamestnávateľa
doxx fpoho najvyhodnejsie - fpoho svet pre zamestnávateľa

Optimalizujte odmeňovanie zamestnancov a firemné náklady

Mať spokojný a dlhodobý tím je kľúčové pre každú firmu. Neustále hľadáme možnosti ako môžete zdvihnúť reálne mzdy Vašich zamestnancov za nižšie náklady.

Či už použijete Paťovské stravné alebo iné super riešenie, mať tím plný energie sa oplatí. Získajte motivovaných zamestnancov, ktorí budú prínosom pre vaše podnikanie aj vďaka:

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button