fbpx

20 rokov spolu

Pred dvadsiatimi rokmi, na začiatku nového tisícročia, bola v Žiline založená spoločnosť DOXX − Stravné lístky. Od prvých dní úspešne napĺňala svoje poslanie, podieľať sa na podpore pravidelného stravovania v slovenských firmách.

doxx fpoho video illustration - 20 rokov spolu

Obchodné aktivity sme postupne rozvíjali aj v oblasti ďalších benefitov. Spoločnosť sa tak vďaka dôrazu na kvalitu a inovácie stala rešpektovaným partnerom firiem a prevádzok na celom Slovensku. DOXX – Stravné lístky rástli postupne, s ohľadom na rodinné zázemie svojich zamestnancov. Vznikla tak firemná kultúra s osobným a zároveň profesionálnym prístupom a chuťou prinášať najvýhodnejšie riešenia.

Dnes sme stabilným poskytovateľom moderných zamestnaneckých benefitov – elektronických či papierových stravných lístkov, benefitných poukážok a rekreačných poukazov. Venujeme sa spoločenskej zodpovednosti, Nadácia DOXX od roku 2016 zastrešuje najmä podporu detí, mládeže a sociálne slabších v oblasti zdravého stravovania a športu. Sme hrdí, že sme stále 100% slovenskou firmou s rodinným charakterom. Veríme, že aj naďalej sa nám bude dariť plniť náš cieľ a poskytovať vysokú kvalitu služieb a zabezpečovať komfort všetkým zákazníkom. Ďakujeme, že ste s nami už 20 rokov.

Tím DOXX − Stravné lístky

Zvládli sme dôležité míľniky

Každý z 20 uplynulých rokov nám prinášal rôzne pracovné výzvy. Jedným z najvýznamnejších míľnikov bola úspešná elektronizácia stravných lístkov DOXX v roku 2016. Intenzívne sme sa podieľali na rozbehu digitalizácie celej oblasti zamestnaneckých benefitov na Slovensku.

Už 20 rokov prinášame chuť do života

Od svojho vzniku usilovne pracujeme na tom, aby DOXX produkty a služby boli kvalitné, inovatívne a spríjemňovali vám život. S radosťou pre vás tvoríme čo najjednoduchšie a univerzálne riešenia. Každý rok naše výhody vylepšujeme a posúvame vpred spolu s vami.

Pohodlné objednávanie cez web

Digitalizácia v oblasti stravovania

Inteligentná Karta DOXX

Aplikácia s aktívnymi platbami mobilom

Platobná brána bez POS teminálu

Menili sme sa my, menili a vyvíjali sa aj naše produkty. Každý ročník stravných lístkov sme prispôsobovali aktuálnym trendom a pripravovali tak, aby mali pekný a jedinečný dizajn. Veríme, že sa vám páčia rovnako ako nám ♥

20 rokov spolu DOXX Stravne listky vyrocie gif - 20 rokov spolu
00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button