fbpx
Zavolajte nám 00421415005278 Online Chat Rýchla objednávka

20 rokov spolu

Pred dvadsiatimi rokmi, na začiatku nového tisícročia, bola v Žiline založená spoločnosť
DOXX − Stravné lístky. Od prvých dní úspešne napĺňala svoje poslanie, podieľať sa na podpore pravidelného stravovania v slovenských firmách.

20 rokov spolu DOXX Stravne listky vyrocie - 20 rokov spolu

Obchodné aktivity sme postupne rozvíjali aj v oblasti ďalších benefitov. Spoločnosť sa tak vďaka dôrazu na kvalitu a inovácie stala rešpektovaným partnerom firiem a prevádzok na celom Slovensku. DOXX – Stravné lístky rástli postupne, s ohľadom na rodinné zázemie svojich zamestnancov. Vznikla tak firemná kultúra s osobným a zároveň profesionálnym prístupom a chuťou prinášať najvýhodnejšie riešenia.

Dnes sme stabilným poskytovateľom moderných zamestnaneckých benefitov – elektronických či papierových stravných lístkov, benefitných poukážok a rekreačných poukazov. Venujeme sa spoločenskej zodpovednosti, Nadácia DOXX od roku 2016 zastrešuje najmä podporu detí, mládeže a sociálne slabších v oblasti zdravého stravovania a športu. Sme hrdí, že sme stále 100% slovenskou firmou s rodinným charakterom. Veríme, že aj naďalej sa nám bude dariť plniť náš cieľ a poskytovať vysokú kvalitu služieb a zabezpečovať komfort všetkým zákazníkom. Ďakujeme, že ste s nami už 20 rokov.

Tím DOXX − Stravné lístky

Zvládli sme dôležité míľniky

Každý z 20 uplynulých rokov nám prinášal rôzne pracovné výzvy. Jedným z najvýznamnejších míľnikov bola úspešná elektronizácia stravných lístkov DOXX v roku 2016. Intenzívne sme sa podieľali na rozbehu digitalizácie celej oblasti zamestnaneckých benefitov na Slovensku.

DOXX Stravne listky milniky spoločnosti 20 rokov spolu - 20 rokov spolu

Už 20 rokov prinášame chuť do života

Od svojho vzniku usilovne pracujeme na tom, aby DOXX produkty a služby boli kvalitné, inovatívne a spríjemňovali vám život. S radosťou pre vás tvoríme čo najjednoduchšie a univerzálne riešenia. Každý rok naše výhody vylepšujeme a posúvame vpred spolu s vami.

www 20 - 20 rokov spolu

Pohodlné objednávanie cez web

Zavedením online portálu Zákaznícka zóna (e-shop) v roku 2011 sme významne zvýšili komfort nakupovania a distribúcie našich produktov. Z početných výhod oceňujú zamestnávatelia najmä flexibilitu, prehľadnú históriu objednávok a nonstop prístup k potrebným reportom.
20 rokov spolu DOXX Stravne listky vyrocie digitalizacia - 20 rokov spolu

Digitalizácia v oblasti stravovania

Už pred piatimi rokmi sme uviedli na trh prelomovú novinku – elektronické stravné lístky. Svojou jednoduchosťou si postupne získali vaše srdcia a stali najžiadanejším formou zabezpečenia stravovania pre zamestnancov. Vieme, že je to aj vďaka unikátnej Karte DOXX, na ktorú sa digitálne stravenky nabíjajú.
20 rokov spolu DOXX Stravne listky vyrocie karta - 20 rokov spolu

Inteligentná Karta DOXX

Sme hrdí na našu multifunčnú kartu, ktorá ako jediná na trhu v sebe nesie všetky elektronické benefity. Zamestnancovi postačuje iba jedna spoločná karta, na ktorej má všetky e-Produkty. Sme radi, že aj týmto spôsobom vieme prispieť k menšej spotrebe plastov.
20 rokov spolu DOXX Stravne listky vyrocie aplikacia - 20 rokov spolu

Aplikácia s aktívnymi platbami mobilom

Vynovená a vylepšená aplikácia Karta DOXX v mobile umožňuje platiť za obed či nákup naozaj jednoducho – iba priložením Android mobilu k POS. Teší nás rastúca obľuba medzi užívateľmi, veď viac ako polovica držiteľov fyzickej karty aktívne používa aj aplikáciu.
20 rokov spolu DOXX Stravne listky vyrocie virtualny pos - 20 rokov spolu

Platobná brána bez POS teminálu

Pre obchodné a reštauračné prevádzky, ktoré nemajú alebo nechcú klasický POS terminál, sme vyvinuli vlastný virtuálny terminál. Toto šikovné riešenie umožňuje akceptovať internetové platby Kartami DOXX, výhodne bez transakčných poplatkov.
20 rokov spolu DOXX Stravne listky grafika vyvoj straveniek - 20 rokov spolu

Menili sme sa my, menili a vyvíjali sa aj naše produkty. Každý ročník stravných lístkov sme prispôsobovali aktuálnym trendom a pripravovali tak, aby mali pekný a jedinečný dizajn. Veríme, že sa vám páčia rovnako ako nám ♥

20 rokov spolu DOXX Stravne listky vyrocie gif - 20 rokov spolu
00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button