Aktuality

Tri tipy, ako mať zostatok na stravovacej karte pod kontrolou.

Elektronické stravné lístky, ktoré vám zamestnávateľ pravidelne na stravovaciu kartu DOXX nabíja, majú svoju vymedzenú platnosť. 

e-Stravné lístky platné v roku 2017 je potrebné minúť najneskôr do 31. januára 2018. A aby ste mali zostatok emisie 2017 pod kontrolou, sumarizujeme vám praktický prehľad šikovných nástrojov na jeho sledovanie.

TIP 1) Bezplatný ONLINE ÚČET na www.doxxlistky.sk

Po jednoduchom prihlásení číslom karty a PIN kódom si v položke Zostatok môžete sledovať sumu e-Stravných lístkov, ktorú je potrebné minúť do konca roka 2017.

Stravovacia karta DOXX - zostatok cez účet

TIP 2) MOBILNÁ APLIKÁCIA Stravovacia karta v mobile

Hneď po otvorení aplikácie sa vám v prehľadnom členení zobrazuje zvlášť zostatok pre rok 2017 a zvlášť pre rok 2018. Moderná a šikovná aplikácia je virtuálnym zrkadlom vašej klasickej stravovacej karty DOXX. Krátky video návod vám pomôže s aktiváciou Stravovacej karty v mobile po tom, ako si  bezplatne stiahnete aplikáciu z Google Play do Android mobilu s NFC technológiou.

TIP 3) MOBILNÁ APLIKÁCIA eDOXX

Táto rozsiahlejšia aplikácia je k dispozícii pre Android aj iPhone mobilné telefóny. V časti Zákaznícka zóna sa zadaním čísla karty a PINu prihlásite do svojho účtu na správu kartu. Zobrazí sa vám rozdelený zostatok e-Stravných lístkov a dátum, do kedy je potrebné danú sumu minúť.

Zostatok na Android

Zostatok na iOS