Aktuality

Odmeňme sa s najjednoduchšou objednávkou stravných lístkov pre SZČO

Jedlo – chutné, šťavnaté a krásne voňavé. Milujeme ho každý deň a tešíme sa naň. Prečo aj nie. Ideme na obed a často nie sami. V podstate je obed spoločenská miniudalosť. Tiež môže chrániť zdravie, samozrejme podľa toho, čo na obed zjeme. Je to ten skvelý moment cez deň, keď sa nám podarí trochu spomaliť a doplniť živiny. Mňam! Aj vy už teraz rozmýšľate, čo si dáte?

Čítaj viac…

Novinky v stravných lístkoch

Pre zamestnancov môžeme objednávať nielen papierové, ale aj elektronické stravné lístky. Šetria čas s počítaním a netreba ich mať v trezore. Nabíjajú sa podľa zadania zamestnávateľa priamo na stravovaciu kartu. Tú nosí zamestnanec so sebou. Pri platení za obed použije kartu jednoducho, priloží ju k platobnému terminálu. Za obed tak zaplatí presnú sumu, bez doplatkov s drobnými mincami. Platenie stravovacou kartou je čoraz používanejšie.

Čítaj viac…

Nový prevádzkový riaditeľ spoločnosti Ing. Branislav Ondoš.

Od novembra 2017 riadi oblasť prevádzky spoločnosti DOXX – Stravné lístky nový prevádzkový riaditeľ, Branislav Ondoš. Svoje profesionálne skúsenosti získal najmä počas mnohoročného pôsobenia v riadení úverových bankových procesov a konzultačnom zastrešovaní  medzinárodných projektov v IT oblasti.  Ostatné roky išlo najmä o oblasť softvérových riešení pre obchodovanie s energiami –  elektrinou a plynom, a to na veľkoobchodnom a maloobchodnom trhu.

Čítaj viac…