fbpx
Online Chat 0800 166 556

Objednávanie
a Infoservis

Online Chat Online chat

Napíšte nám

Objednávanie Nákup

Rýchla objednávka

Aktuality

Pozvánka na bezplatné online školenie

  Vážení klienti, pozývame vás na bezplatné online školenie k novele Zákonníka práce v oblasti stravovania zamestnancov. Webinár povedie profesionálny lektor Martin Tužinský, ktorý vám poskytne kompletné odborné informácie k zmenám s presahom do účtovníctva, dane z príjmov a dane z pridanej hodnoty. 

Informácie k novele Zákonníka práce

  Zmeny v legislatíve boli odsúhlasené Parlamentom SR dňa 4. februára 2021 a novela Zákonníka práce vstúpi do platnosti 1. marca 2021.

Obedy pre živnostníkov najvýhodnejšie

  Ako daňovník vykonávajúci podnikateľskú alebo inú samostatnú zárobkovú činnosť si môžete uplatniť do daňových výdavkov aj výdavky na vlastné stravovanie. Za aktuálny rok 2021 si tak vďaka stravným lístkom môžete znížiť základ dane až o 1.861,50 €. 

Predlžujeme platnosť e-Stravných lístkov

  Vážení držitelia Kariet DOXX, vzhľadom na situáciu v súvislosti s ochorením COVID -19 a opatreniami prijatými proti jeho šíreniu v  priebehu roku 2020, spoločnosť DOXX – Stravné lístky, spol. s r.o. ako emitent elektronických stravných lístkov a elektronických benefitných poukážok (ďalej len „ESL a EBP“), ktorých hodnoty sú asociované s Kartou DOXX, týmto predlžuje » Čítaj viac

Nárok na stravné aj cez home-office

  Mnohí naši klienti, ale aj samotní užívatelia gastrolístkov, sa na nás obracajú s otázkou, či má zamestnávateľ povinnosť zabezpečiť stravovanie aj počas home-office? Odpoveď je v tejto oblasti jednoznačná, na stravný lístok má zamestnanec nárok aj za dočasný výkon práce z domu.

Online dochádzkový systém s Kartami DOXX

  Prinášame vám inovatívne prepojenie Kariet DOXX s ekonomickým systémov Humanet, ktoré vám efektívne zastreší zamestnanecké benefity aj dochádzku. Využívajte multifunkčné Karty DOXX aj na dochádzkový systém a šetrite náklady.

Nezabudnite minúť poukážky do konca roka

  V súvislosti s blížiacim sa koncom roka vám prinášame odpovede na najčastejšie otázky našich užívateľov. Aktuálne sa na nás najviac obraciate najmä s týmito témami.

Prečo je dôležité ponechať gastrolístky?

  Vážení klienti, v rozhovore s Borisom Grznárom, riaditeľom spoločnosti DOXX − Stravné lístky, vám prinášame aktuálne informácie a odborné argumenty k zabezpečeniu stravného pre zamestnancov.

Nové stravné lístky na rok 2021

  Predstavujeme vám novú emisiu našich papierových produktov – stravné lístky pre rok 2021 a benefitné poukážky pre roky 2021 až 2022. Pri ich tvorbe sme sa inšpirovali spätosťou s prírodou a medziľudskými vzťahmi, ku ktorým patrí aj radosť z obdarovania.

Kategórie


0800 166 556
Objednávanie a infoservis
Call Now Button