Aktuality

Podporte aj vy elektronické faktúry

S cieľom šetrenia životného prostredia sa dlhodobo v našej spoločnosti snažíme znížiť zasielanie papierových faktúr a predfaktúr a nahradiť ich elektronickou formou. Z dôvodu intenzívnejšej podpory používania elektronických faktúr/predfaktúr, zavádzame od 1. 4. 2018 poplatok za vyhotovenie a zaslanie faktúry/predfaktúry v listinnej forme, a to vo výške 0,83 € bez DPH za doklad.

Novinky v stravných lístkoch

Pre zamestnancov môžeme objednávať nielen papierové, ale aj elektronické stravné lístky. Šetria čas s počítaním a netreba ich mať v trezore. Nabíjajú sa podľa zadania zamestnávateľa priamo na stravovaciu kartu. Tú nosí zamestnanec so sebou. Pri platení za obed použije kartu jednoducho, priloží ju k platobnému terminálu. Za obed tak zaplatí presnú sumu, bez doplatkov » Čítaj viac

Nový prevádzkový riaditeľ spoločnosti Ing. Branislav Ondoš.

Od novembra 2017 riadi oblasť prevádzky spoločnosti DOXX – Stravné lístky nový prevádzkový riaditeľ, Branislav Ondoš. Svoje profesionálne skúsenosti získal najmä počas mnohoročného pôsobenia v riadení úverových bankových procesov a konzultačnom zastrešovaní  medzinárodných projektov v IT oblasti.  Ostatné roky išlo najmä o oblasť softvérových riešení pre obchodovanie s energiami –  elektrinou a plynom, a to na veľkoobchodnom a maloobchodnom trhu.

Kategórie