fbpx

DOXX – Stravné lístky, spol. s r.o. patrí medzi popredné spoločnosti v oblasti zabezpečovania stravovania formou stravných lístkov na Slovensku. Vznikla v roku 2000, je to 100% slovenská firma a patrí do podnikateľskej Skupiny DOXX.

onas - O nás

Spoľahlivý obchodný partner

Hlavným cieľom spoločnosti je poskytnúť vysokú kvalitu služieb a komfort pri zabezpečovaní stravných lístkov, elektronických stravných lístkov, rekreačných poukazov, benefitných darčekových poukážok, elektronických benefitných darčekových poukážok a pitného režimu. Poskytuje kompletné služby pre zamestnávateľov, právnické osoby, živnostníkov, stravovacie zariadenia, prevádzky a zamestnancov. Neustále pre nich prináša množstvo mimoriadnych výhod.

Aktuálne výhody, súťaže o zaujímavé ceny, videá a užitočné informácie môžete sledovať aj na sociálnych sieťach Facebook, LinkedIn, Instagram alebo YouTube.

DOXX – Stravné lístky výrazne modernizuje svoje produkty a služby. Výsledkom úspešnej modernizácie portfólia je rastúci komfort pri online objednávaní produktov v Zákazníckej zóne, ktoré šetrí čas a náklady pre firmy a organizácie. Ďalším významným krokom sú elektronické stravné lístky a elektronické benefitné poukážky na Karte DOXX a moderná aplikácia aj na platby mobilom Karta DOXX v mobile. Táto forma elektronických produktov umožňuje rýchlu objednávku, bezkontaktné platby a tiež zníženie rizika straty cenín.

Spoločnosť vydá ročne do obehu viac ako 40 miliónov stravných lístkov, nápojových poukážok a benefitných darčekových poukážok. Od roku 2019 poskytuje šikovné online riešenie aj v najnovšej oblasti zamestnaneckých benefitov, ktorou sú rekreačné poukazy. Služby poskytuje v 3 pobočkách – Bratislava, Košice a Žilina. V súčasnosti zamestnáva približne 70 zamestnancov, je členom Asociácie moderných benefitov (AMOBE) a je zapísaná v Registri partnerov verejného sektora (RPVS).

Kvalitu ponúkaných služieb zlepšuje modernizovaním informačných systémov a technického vybavenia a zvyšovaním úrovne komunikácie. Výsledkom snaženia je zavedený Systém manažérstva kvality STN EN ISO 9001:2016, ktorého súčasťou je aj Politika kvality

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button