O nás

DOXX – Stravné lístky, spol. s r.o. patrí medzi popredné spoločnosti v oblasti zabezpečovania stravovania formou stravných lístkov na Slovensku. Vznikla v roku 2000, je to 100% slovenská firma a patrí do podnikateľskej Skupiny DOXX.

Hlavným cieľom spoločnosti je poskytnúť vysokú kvalitu služieb a komfort pri zabezpečovaní stravných lístkov, elektronických stravných lístkov, rekreačných poukazov, benefitných darčekových poukážok, elektronických benefitných darčekových poukážok a pitného režimu. Poskytuje kompletné služby pre zamestnávateľov, právnické osoby, živnostníkov, stravovacie zariadenia, prevádzky a zamestnancov. Neustále pre nich prináša množstvo mimoriadnych výhod.

Slovenské stravovanie a odmeňovanie pre firmy

Aktuálne výhody, súťaže o zaujímavé ceny, videá a užitočné informácie môžete sledovať aj na sociálnych sieťach Facebook, LinkedIn, Instagram alebo YouTube.

DOXX - Stravné lístky sledujte na FacebookuDOXX - Stravné lístky sledujte na LinkedInDOXX - Stravné lístky sledujte na InstagrameDOXX - Stravné lístky sledujte na YouTube

DOXX – Stravné lístky výrazne modernizuje svoje produkty a služby. Výsledkom úspešnej modernizácie portfólia je rastúci komfort pri online objednávaní produktov v Zákazníckej zóne, ktoré šetrí čas a náklady pre firmy a organizácie. Ďalším významným krokom sú elektronické stravné lístky a elektronické benefitné poukážky na Karte DOXX a moderná aplikácia na platby mobilom Karta v mobile. Táto forma elektronických produktov umožňuje rýchlu, bezkontaktné platby a tiež zníženie rizika straty cenín.

Spoločnosť vydá ročne do obehu viac ako 40 miliónov stravných lístkov, nápojových poukážok a benefitných darčekových poukážok. Od 1. januára 2019 poskytuje šikovné online riešenie aj v novej oblasti zamestnaneckých benefitov, ktorou sú rekreačné poukazy. Služby poskytuje v 6 pobočkách – Banská Bystrica, Bratislava, Košice, Prešov, Trenčín a Žilina. V súčasnosti zamestnáva 70 zamestnancov, je členom Asociácie moderných benefitov (AMOBE) a je zapísaná v Registri partnerov verejného sektora (RPVS).

Kvalitu ponúkaných služieb zlepšuje modernizovaním informačných systémov a technického vybavenia a zvyšovaním úrovne komunikácie. Výsledkom snaženia je zavedený Systém manažérstva kvality STN EN ISO 9001:2016, ktorého súčasťou je aj Politika kvality

Náš tím

null

Boris Grznár

riaditeľ spoločnosti
null

Juraj Kmeťko

ekonomický riaditeľ
Branislav Ondoš

Branislav Ondoš

prevádzkový riaditeľ
null

Vladimír Voštenák

riaditeľ podpory predaja a CRM
null

Marcela Šuštiaková

marketingová riaditeľka
null

Miroslava Korčeková

personálna riaditeľka
null

Ivan Mlynarčík

manažér pre verejný sektor
null

Marián Koňár

manažér logistiky
null

Adrián Šoltés

IT manažér

Historické míľniky

DOXX - Stravné lístky elektronické benefity a míľniky 2019

0800 166 556
Objednávanie a infoservis