O nás

DOXX – Stravné lístky, spol. s r.o. patrí medzi popredné spoločnosti v oblasti zabezpečovania stravovania formou stravných lístkov na Slovensku. Vznikla v roku 2000 a je to 100% slovenská firma.

Hlavným cieľom spoločnosti je poskytnúť vysokú kvalitu služieb a komfort pri zabezpečovaní stravných lístkov, elektronických stravných lístkov, benefitných darčekových poukážok a pitného režimu. Poskytuje kompletné služby pre zamestnávateľov, právnické osoby, živnostníkov, stravovacie zariadenia, prevádzky a zamestnancov. Neustále pre nich prináša množstvo mimoriadnych výhod.

Slovenské stravovanie a odmeňovanie pre firmy

Aktuálne výhody, súťaže o zaujímavé ceny, videá a užitočné informácie môžte sledovať na aj našich sociálnych sieťach Facebook, LinkedIn, Instagram, Google+ alebo YouTube.

DOXX - Stravné lístky sledujte na FacebookuDOXX - Stravné lístky sledujte na LinkedInDOXX - Stravné lístky sledujte na InstagrameDOXX - Stravné lístky sledujte na Google plusDOXX - Stravné lístky sledujte na YouTube

DOXX – Stravné lístky výrazne modernizuje svoje produkty a služby. Výsledkom úspešnej modernizácie portfólia je rastúci komfort pri online objednávaní produktov v Zákazníckej zóne, ktoré šetrí čas a náklady pre firmy a organizácie. Ďalším významným krokom je stravovacia karta s elektronickými stravnými lístkami a novinka na trhu aplikácia Prvá stravovacia karta v mobile. Táto forma elektronických stravných lístkov umožňuje rýchlu, bezkontaktnú platbu za obedy a tiež zníženie rizika straty cenín.

Spoločnosť vydá ročne do obehu viac ako 40 miliónov stravných lístkov, nápojových poukážok a benefitných darčekových poukážok. Služby poskytuje v 8 krajských pobočkách – Banská Bystrica, Bratislava, Košice, Nitra, Prešov, Trenčín, Trnava a Žilina. V súčasnosti zamestnáva 70 zamestnancov, je členom Asociácie emitentov stravovacích poukážok (AESP) a je zapísaná v Registri partnerov verejného sektora (RPVS).

Kvalitu ponúkaných služieb zlepšuje modernizovaním informačných systémov a technického vybavenia a zvyšovaním úrovne komunikácie. Výsledkom snaženia je zavedený Systém manažérstva kvality STN EN ISO 9001:2016, ktorého súčasťou je aj Politika kvality

Náš tím

null

Dávid Dupkala

riaditeľ spoločnosti
null

Juraj Kmeťko

ekonomický riaditeľ
null

Branislav Ondoš

prevádzkový riaditeľ
null

Vladimír Voštenák

riaditeľ podpory predaja a CRM
null

Marcela Šuštiaková

marketingová riaditeľka
null

Miroslava Korčeková

personálna riaditeľka
null

Ivan Mlynarčík

manažér pre verejný sektor
null

Marcela Machlicová

produktová manažérka
null

Marián Koňár

manažér logistiky
null

Adrián Šoltés

IT manažér

Historické míľniky

Slovenská spoločnosť DOXX - Stravné lístky má zavedený Systém manažérstva kvality