Rekreačné poukazy

Pre zamestnancov, zamestnávateľov a ubytovacie zariadenia prinášame kompletné riešenie elektronických rekreačných poukazov.

Čo sú rekreačné poukazy

Rekreačné poukazy predstavujú elektronickú formu príspevku na rekreáciu zamestnancov. Vydávajú sa pre fyzické osoby a sú neprenosné. Je možné ich použiť výlučne v Slovenskej republike na úhradu rekreácie s dvomi prenocovaniami. Pri využití elektronických rekreačných poukazov nie potrebné preukazovať oprávnenosť a účelovosť výdavkov.

null
Bez odvodov a daní pre zamestnanca aj zamestnávateľa.
null
Nárok na rekreačný poukaz má zamestnanec, ktorý vo firme odpracoval najmenej 24 mesiacov.
null
Zvýhodnený príspevok na rekreáciu je max. do výšky 500 €, z toho 55 % (275 €) prispieva zamestnávateľ a 45 % si hradí zamestnanec (225 €).
null
Bez potreby preukazovať výdavky pri využití elektronického rekreačného poukazu.
null
Rekreácia musí trvať najmenej 2 prenocovania, a to na území Slovenska.
null
Rekreačný poukaz v elektronickej forme je na bezpečnej karte s bezkontaktnou technológiou.

Výhody rekreačných poukazov pre zamestnanca

Ak vo firme pracujete najmenej dva roky (ku dňu začatia rekreácie), môžete od 1. januára 2019 požiadať svojho zamestnávateľa o príspevok na rekreáciu na Slovensku do výšky 275 €. Získate elektronický rekreačný poukaz vo forme personalizovanej karty. Navyše, s bezplatným online účtom na jej správu a množstvom užitočných funkcií.

Rekreačné poukazy DOXX pre zamestnancov

Výhody rekreačných poukazov pre zamestnávateľa

Hlavnou výhodou elektronických rekreačných poukazov je, že nie je potrebné dokladovanie účelovosti použitia príspevku na rekreáciu. Splnenie účelovosti v zmysle legislatívy „automaticky stráži a garantuje“ práve elektronický formát rekreačného poukazu – karta. Tým sa výrazne zjednoduší využitie rekreačných poukazov pre firmy, pretože nemusia kontrolovať a evidovať doklady od zamestnancov.

Rekreačné poukazy DOXX pre zamestnávateľov

Výhody rekreačných poukazov pre ubytovacie zariadenie

Ako prevádzkovateľovi ubytovacieho zariadenia vám rekreačné poukazy zabezpečia prílev väčšieho počtu hostí, a to aj mimo sezónnych období, bez zvýšenia administratívy a nutnosti uvádzať na každý doklad meno hosťa. Dopyt slovenských občanov v produktívnom veku bude najmä po pobytových balíkoch na dve noci, nielen cez víkendy, ale aj na pracovné dni.

 

Uzavrite zmluvu už teraz, pohodlne online.

Rekreačné poukazy DOXX pre ubytovacie zariadenia

Kontaktujte nás

Máte záujem o pohodlné riešenie rekreačných poukazov? Pošlite nám kontaktný formulár a my vám radi poskytneme bližšie informácie.