Rekreačné poukazy

Pre zamestnancov, zamestnávateľov a ubytovacie zariadenia prinášame kompletné riešenie elektronických rekreačných poukazov. Pripravili sme najžiadanejšie pomôcky, aby oblasť dovolenkových poukazov bola pre všetkých jednoduchá a prehľadná. Našimi šikovnými online riešeniami sme celú administratívu znížili na minimum.

Partneri akceptujúci rekreačné poukazy DOXX

Online zmluvy a žiadosť k rekreačným poukazom DOXX

Pre zamestnávateľov a SZČO je pripravené online zazmluvnenie. Ak ste náš nový klient, zaregistrujte sa do Zákazníckej zóny a potom môžete online uzatvoriť zmluvu. Ako existujúci registrovaný klient si v svojom konte jednoducho zakliknite Nová zmluva.

 

Zamestnanci tých firiem, ktoré už majú zmluvu so spoločnosťou DOXX – Stravné lístky, môžu pohodlne na pár klikov požiadať zamestnávateľa o vydanie svojho poukazu na dovolenku. K žiadosti potrebujete IČO zamestnávateľa, svoj mobilný telefón a premyslenú hodnotu, ktorú požadujete na svoju rekre kartu DOXX nabiť.

 

Poskytujete vo vašej prevádzke ubytovacie služby alebo organizujete pobytové a denné tábory na Slovensku? Využite zvýšený záujem o vaše služby vďaka príspevku na dovolenku. Začnite prijímať rekreačné poukazy DOXX, online zmluva na akceptáciu je naozaj jednoduchá.

Čo sú rekreačné poukazy

Rekreačný poukaz predstavuje elektronickú formu príspevku na rekreáciu zamestnancov. Vydáva sa pre fyzickú osobu a je neprenosný. Pri využití elektronických rekreačných poukazov nie potrebné preukazovať oprávnenosť a účelovosť výdavkov, čo je pre zamestnancov aj zamestnávateľov príjemnejšie a pohodlnejšie riešenie.

null
Bez odvodov a daní pre zamestnanca aj zamestnávateľa/živnostníka.
null
Nárok na dovolenkový poukaz má zamestnanec, ktorý vo firme odpracoval najmenej 24 mesiacov.
null
Zvýhodnený príspevok na rekreáciu je max. do výšky 500 €, z toho 55 % (275 €) prispieva zamestnávateľ a 45 % si hradí zamestnanec (225 €).
null
Bez potreby preukazovať výdavky pri využití elektronického rekreačného poukazu.
null
Rekreácia musí trvať najmenej 2 prenocovania, a to na území Slovenska.
null
Rekreačný poukaz v elektronickej forme je na bezpečnej karte s bezkontaktnou technológiou.

Vyhrajte s rekreačnými poukazmi

Staňte sa do konca apríla 2019 fanúšikom DOXX – Stravné lístky na Facebooku alebo Instagrame Rekreačný poukaz, prihláste sa zároveň na odber newslettra a vyhrajte atraktívne vecné ceny. Súťažný poriadok a podrobné pravidlá nájdete TU

Rekreacne poukazy DOXX Vyhrajte - Rekreačné poukazy

Výhody rekreačných poukazov pre zamestnanca

S rekreačným poukazom máte 55 %-tný príspevok zamestnávateľa už pri nákupe svojej rezervácie, a nie až po preplatení faktúry za dovolenku. Rekreačný poukaz DOXX má formu personalizovanej karty, ku ktorej poskytujeme bezplatný online účet s množstvom užitočných funkcií na jej sprácu. O vydanie rekreačného poukazu DOXX zamestávateľa požiadate online priamo tu.

Pre použitie rekreačného poukazu DOXX si môžete vybrať zo širokej ponuky pobytov na Slovensku, rezervujete a zaplatíte tiež pohodlne online cez náš web. Nechajte sa inšpirovať krásami Slovenska – naplánujte si rodinnú dovolenku, lyžovačku, wellness pobyt, jarné prázdniny či letnú chatu s priateľmi.

Poukaz na dovolenku môžete použiť na území Slovenskej republike na niektorý z nasledovných účelov:

a) služby cestovného ruchu spojené s ubytovaním najmenej na dve prenocovania;
b) pobytový balík obsahujúci ubytovanie najmenej na dve prenocovania a stravovacie služby alebo iné služby súvisiace s rekreáciou;
c) ubytovanie najmenej na dve prenocovania, ktorého súčasťou môžu byť stravovacie služby;
d) organizované viacdenné aktivity a zotavovacie podujatia počas školských prázdnin pre dieťa zamestnanca navštevujúce základnú školu alebo niektorý z prvých štyroch ročníkov gymnázia s osemročným vzdelávacím programom.

Rekreačné poukazy DOXX pre zamestnancov

Výhody rekreačných poukazov pre zamestnávateľa

Hlavnou výhodou elektronických rekreačných poukazov je, že nie je potrebné dokladovanie účelovosti použitia príspevku na rekreáciu. Splnenie účelovosti v zmysle legislatívy „automaticky stráži a garantuje“ práve elektronický formát rekreačného poukazu – karta. Tým sa pre vás vo firme výrazne zjednoduší agenda príspevku na rekreáciu, pretože nemusíte kontrolovať a evidovať jednotlivé doklady od zamestnancov.

 

Využite pohodlné online uzatvorenie zmluvy o zabezpečení príspevku na rekreáciu. Prihláste sa alebo registrujte do online Zákazníckej zóny a v časti Nová zmluva si vyberte produkt Rekreačný poukaz. Za niekoľko sekúnd máte zmluvu uzatvorenú a budete môcť pre zamestnancov objednávať rekre poukazy DOXX. Pripravili sme pre vás aj krátky video návod na online zazmluvnenie.

Rekreačné poukazy DOXX pre zamestnávateľov

Výhody rekreačných poukazov pre ubytovacie zariadenia

Ako prevádzkovateľovi ubytovacieho zariadenia vám rekreačné poukazy zabezpečia prílev väčšieho počtu hostí, a to aj mimo sezónnych období, bez zvýšenia administratívy a nutnosti uvádzať na každý doklad meno hosťa. Dopyt slovenských občanov v produktívnom veku bude najmä po pobytových balíkoch na dve noci, nielen cez víkendy, ale aj na pracovné dni.

 

Uzavrite zmluvu už teraz, pohodlne online.

Rekreačné poukazy DOXX pre ubytovacie zariadenia

Poradenstvo k rekreačným poukazom

Odpovede na najčastejšie otázky k žiadosti, použitiu a účtovaniu rekreačných poukazov nájdete aj v našej aktualite. Video návody sme pre vás pripravili na YouTube.

Online zmluvy a žiadosti nájdete na tejto stránke vyššie. V prípade potreby detailnejších informácii napríklad z oblasti daní, odporúčame aj externý portál špecializovaný na daňové poradenstvo.

Kontaktujte nás

Máte záujem o pohodlné riešenie rekreačných poukazov? Pošlite nám kontaktný formulár a my vám radi poskytneme bližšie informácie.