Rekreačné poukazy

Pre zamestnancov, zamestnávateľov a ubytovacie zariadenia prinášame kompletné riešenie elektronických rekreačných poukazov. Pripravili sme najžiadanejšie pomôcky, aby oblasť dovolenkových poukazov bola pre všetkých jednoduchá a prehľadná. Našimi šikovnými online riešeniami sme celú administratívu znížili na minimum.

Online žiadosti a zmluvy k rekreačným poukazom DOXX

Pre zamestnávateľov a SZČO je pripravené online zazmluvnenie. Ak ste náš nový klient, zaregistrujte sa do Zákazníckej zóny a potom môžete online uzatvoriť zmluvu. Ako existujúci registrovaný klient si v svojom konte jednoducho zakliknite Nová zmluva.

 

Zamestnanci tých firiem, ktoré už majú zmluvu so spoločnosťou DOXX – Stravné lístky, môžu pohodlne na pár klikov požiadať zamestnávateľa o vydanie svojho rekreačného poukazu. K žiadosti potrebujete IČO zamestnávateľa, svoj mobilný telefón a premyslenú hodnotu, ktorú požadujete na svoju rekre kartu DOXX nabiť. Ďalej tu nájdete ponuku pobytov a balíčkov na celom území Slovenska. Vyberte si ten svoj a pohodlne online zaplaťte svojou rekre kartou DOXX. Zoznam ubytovacích zariadení sa priebežne dopĺňa a mení podľa kapacít prevádzok.

 

Poskytujete vo vašej prevádzke ubytovacie služby alebo organizujete pobytové a denné tábory na Slovensku? Využite zvýšený záujem o vaše služby vďaka príspevku na dovolenku. Začnite prijímať rekreačné poukazy DOXX, online zmluva na akceptáciu je naozaj jednoduchá.

Čo sú rekreačné poukazy

Rekreačné poukazy predstavujú elektronickú formu príspevku na rekreáciu zamestnancov. Vydávajú sa pre fyzické osoby a sú neprenosné. Je možné ich použiť výlučne v Slovenskej republike na úhradu rekreácie s dvomi prenocovaniami. Pri využití elektronických rekreačných poukazov nie potrebné preukazovať oprávnenosť a účelovosť výdavkov.

null
Bez odvodov a daní pre zamestnanca aj zamestnávateľa.
null
Nárok na rekreačný poukaz má zamestnanec, ktorý vo firme odpracoval najmenej 24 mesiacov.
null
Zvýhodnený príspevok na rekreáciu je max. do výšky 500 €, z toho 55 % (275 €) prispieva zamestnávateľ a 45 % si hradí zamestnanec (225 €).
null
Bez potreby preukazovať výdavky pri využití elektronického rekreačného poukazu.
null
Rekreácia musí trvať najmenej 2 prenocovania, a to na území Slovenska.
null
Rekreačný poukaz v elektronickej forme je na bezpečnej karte s bezkontaktnou technológiou.

Výhody rekreačných poukazov pre zamestnanca

Ak vo firme pracujete najmenej dva roky (ku dňu začatia rekreácie), môžete od 1. januára 2019 požiadať svojho zamestnávateľa o príspevok na rekreáciu na Slovensku až do výšky 275 €. Získate elektronický rekreačný poukaz DOXX vo forme personalizovanej rekre karty. Navyše, s bezplatným online účtom na jej správu a množstvom užitočných funkcií. K jednoduchej online žiadosti o rekreačný poukaz DOXX si pripravte: 1) IČO vášho zamestnávateľa, ktorý má s DOXX – Stravné lístky uzatvorenú zmluvu. 2) Mobilný telefefón pre zaslanie potvrdovacieho SMS kódu. 3) Hodnotu €, ktorú chcete na svoj rekreačný poukaz DOXX nabiť.

A kým získate svoju rekre kartu DOXX s príspevkom od zamestnávateľa, vyberte si zo širokej ponuky pobytov na Slovensku. Nechajte sa inšpirovať krásami Slovenska – naplánujte si rodinnú dovolenku, lyžovačku, wellness pobyt, jarné prázdniny či letnú chatu s priateľmi.

Rekreačné poukazy DOXX pre zamestnancov

Výhody rekreačných poukazov pre zamestnávateľa

Hlavnou výhodou elektronických rekreačných poukazov je, že nie je potrebné dokladovanie účelovosti použitia príspevku na rekreáciu. Splnenie účelovosti v zmysle legislatívy „automaticky stráži a garantuje“ práve elektronický formát rekreačného poukazu – karta. Tým sa pre vás vo firme výrazne zjednoduší využitie rekreačných poukazov, pretože nemusíte kontrolovať a evidovať jednotlivé doklady od zamestnancov.

 

Využite pohodlné online uzatvorenie zmluvy o zabezpečení príspevku na rekreáciu. Prihláste sa alebo registrujte do online Zákazníckej zóny a v časti Nová zmluva si vyberte produkt Rekreačný poukaz. Za niekoľko sekúnd máte zmluvu uzatvorenú a budete môcť pre zamestnancov objednávať rekre poukazy DOXX. Pripravili sme pre vás aj krátky video návod na online zazmluvnenie.

Rekreačné poukazy DOXX pre zamestnávateľov

Výhody rekreačných poukazov pre ubytovacie zariadenie

Ako prevádzkovateľovi ubytovacieho zariadenia vám rekreačné poukazy zabezpečia prílev väčšieho počtu hostí, a to aj mimo sezónnych období, bez zvýšenia administratívy a nutnosti uvádzať na každý doklad meno hosťa. Dopyt slovenských občanov v produktívnom veku bude najmä po pobytových balíkoch na dve noci, nielen cez víkendy, ale aj na pracovné dni.

 

Uzavrite zmluvu už teraz, pohodlne online.

Rekreačné poukazy DOXX pre ubytovacie zariadenia

Kontaktujte nás

Máte záujem o pohodlné riešenie rekreačných poukazov? Pošlite nám kontaktný formulár a my vám radi poskytneme bližšie informácie.