fbpx
Zavolajte nám 00421415005278 Online Chat Rýchla objednávka

Spoločenská zodpovednosť

Starostlivosť o zamestnancov a ich rodiny

Uvedomujeme si, že zamestnanci sú našim najcennejším aktívom. Preto sa staráme o ich profesijný a osobnostný rast prostredníctvom tréningov, školení, workshopov či účasti na odborných konferenciách. Pravidelne organizujeme aktivity na podporu tímového ducha a ponúkame viacero firemných benefitov. Preberáme zodpovednosť za ich rovnováhu medzi prácou a osobným životom.

Ochrana životného prostredia

V našej spoločnosti si uvedomujeme zodpovednosť za dopad našich aktivít  a prevádzky na životné prostredie. Preto neustále investujeme do projektov a riešení, ktoré minimalizujú náš vplyv na život okolo nás. Medzi naše environmentálne aktivity patria:

 • Separácia odpadu
 • EKO kancelária

Svoju environmentálnu politiku sa snažíme preniesť aj na našich zákazníkov a obchodných partnerov.

Aj vďaka tomu vznikli tieto projekty a služby:

Elektronická fakturácia

Elektronická fakturácia je jedným zo spôsobov, ako môžeme šetriť naše lesy. Preto túto službu bezplatne ponúkame všetkým našim zákazníkom. Ak aj vy chcete dostávať faktúry elektronicky na svoju e-mailovú adresu vo formáte PDF, napíšte nám na infoservis@doxx.sk a každú ďalšiu faktúru vám vystavíme a pošleme elektronicky.

spol zodp ziv prostredie - Spoločenská zodpovednosť

Zákaznícka zóna online

Naša Zákaznícka zóna ponúka moderný online spôsob objednávania a servisu pri zabezpečovaní stravovania, motivácie zamestnancov či pitného režimu: formou stravných lístkov, elektronických stravných lístkov, benefitných darčekových poukážok a nápojových poukážok. V Zákazníckej zóne zrealizujete objednávku jednoducho, vložením svojich dát o zamestnancoch a bez zbytočného prepisovania. Všetky objednávky, faktúry, či iné údaje sú zaznamenávané online a sú dostupné kedykoľvek.

Sociálne aktivity

Nadácia DOXX

V roku 2016 sme vytvorili Nadáciu DOXX, ktorej hlavnými cieľmi sú:

 • Starať sa o stravovanie detí v školách a materských školách, a to najmä tých detí, ktorých rodičia na stravu nemajú finančné prostriedky a nespĺňajú kritériá pre sociálnu pomoc štátu.
 • Prispievať svojimi aktivitami a financiami, aby stravovanie v školách a materských školách bolo kvalitnejšie. Aby si školy mohli dovoliť zdravšie suroviny na prípravu jedál.
 • Podporovať šport pre sociálne slabšie deti, aj medzi nimi môže byť predsa množstvo veľkých talentov, ktoré potrebujú výstroj či štartovné.
 • Robiť aktivity v oblasti pomoci profesionálne, transparentne, s horlivosťou a láskou.
spol zodp socialne aktivity - Spoločenská zodpovednosť

V našom okolí podporujeme ďalšie rozmanité projekty, poskytujeme im naše znalosti či priestory a zapájame našich ľudí všade tam, kde chýba pomocná ruka. Našu podporu už využili:

 • Žilinská nadácia Lúč, ktorá sa špecializuje na pomoc týraným matkám a ich deťom. Medzi naše projekty na podporu nadácie Lúč patria: Nové multifunkčné ihrisko, Prázdninová odmena, Doučovanie, Joga, Dni nádeje, Vianočná zbierka
 • Nezisková organizácia Návrat, ktorá presadzuje a podporuje návrat opustených detí z inštitúcií (detských domovov) do rodín
 • Centrum Náruč, ktoré pomáha týraným deťom, ženám a rodinám ohrozeným násilím
 • Detský domov Bytča
 • Centrum Dorka

Podpora športu

Podpora športu je pre nás srdcovou záležitosťou. Uvedomujeme si, že hodnoty, ktoré šport vštepuje, sú  najlepším príkladom pre mladú generáciu. Preto podporujeme tradičné slovenské športy a športovcov všetkých vekových kategórií. Podporili sme najmä tieto športové aktivity:

Detská tour Petra Sagana

Ako hlavný partner súťaže Detská tour Petra Sagana sme začali podporovať aj detskú cyklistiku. Okrem športového programu prináša aj zaujímavé aktivity pre celú rodinu. Cyklistika a mesto Žilina sú úzko spojené a vyrastá tu stále množstvo nových talentov.

MsHK Žilina a futbalový zväz

DOXX, a.s., DOXXbet, s.r.o. a DOXX – Stravné lístky, spol. s r.o. podpísali zmluvu s MsHK Žilina, a.s. na podporu hokejového A-mužstva MsHK DOXXbet Žilina v Extralige SR v sezóne 2017/2018 a taktiež zmluvu s Oblastným futbalovým zväzom Žilina na podporu oblastných futbalových súťaží mužov v okresoch Žilina a Bytča.

Spoločnosti zo skupiny DOXX patria dlhodobo k hlavným partnerom a podporovateľom športu najmä v meste Žilina a neustále tak podporujú či už prvoligové družstvo MsHK Žilina, ale aj oblastné súťaže v Žiline a jej okolí.

KSF DOXX Žilina

Dlhodobo podporujeme žilinských futsalistov. Sáloví futbalisti úspešne reprezentujú v najvyššej celoštátnej súťaži ako aj na medzinárodnom poli.

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button