Spoločenská zodpovednosť

Starostlivosť o zamestnancov a ich rodiny

Uvedomujeme si, že zamestnanci sú našim najcennejším aktívom. Preto sa staráme o ich profesijný a osobnostný rast prostredníctvom tréningov, školení, workshopov či účasti na odborných konferenciách. Pravidelne organizujeme aktivity na podporu tímového ducha a ponúkame viacero firemných benefitov. Podporujeme rovnováhu medzi prácou a osobným životom.

Ochrana životného prostredia

V našej spoločnosti si uvedomujeme dopad našich aktivít  a prevádzky na životné prostredie. Preto neustále investujeme do projektov a riešení, ktoré minimalizujú náš vplyv na život okolo nás. Medzi naše environmentálne aktivity patria:

 • Separácia odpadu
 • EKO kancelária

Svoju environmentálnu politiku sa snažíme preniesť aj na našich zákazníkov a obchodných partnerov.

Aj vďaka tomu vznikli tieto projekty a služby:

Elektronická fakturácia

Elektronická fakturácia je jedným zo spôsobov ako môžeme šetriť naše lesy. Preto túto službu bezplatne ponúkame všetkým našim zákazníkom. Ak aj vy chcete dostávať faktúry elektronicky na svoju e-mailovú adresu vo formáte PDF, napíšte nám na infoservice@doxx.sk a každú ďalšiu faktúru vám vystavíme a pošleme elektronicky.

spol zodp ziv prostredie - Spoločenská zodpovednosť

Zákaznícka zóna online

Naša Zákaznícka zóna ponúka moderný online spôsob objednávania a servisu pri zabezpečovaní stravovania, motivácie zamestnancov či pitného režimu: formou stravných lístkov, elektronických stravných lístkov, benefitných poukážok a nápojových poukážok. V Zákazníckej zóne zrealizujete objednávku jednoducho, vložením svojich dát o zamestnancoch a bez zbytočného prepisovania. Všetky objednávky, faktúry, či iné údaje sú zaznamenávané online a sú dostupné kedykoľvek.

Sociálne aktivity

Nadácia DOXX

V roku 2016 sme vytvorili Nadáciu DOXX, ktorej hlavnými cieľmi sú:

 • Starať sa o stravovanie detí v školách a materských školách, a to najmä tých detí, ktorých rodičia na stravu nemajú finančné prostriedky a nespĺňajú kritériá pre sociálnu pomoc štátu.
 • Prispievať svojimi aktivitami a financiami, aby stravovanie v školách a materských školách bolo kvalitnejšie. Aby si školy mohli dovoliť zdravšie suroviny na prípravu jedál.
 • Podporovať šport pre sociálne slabšie deti, aj medzi nimi môže byť predsa množstvo veľkých talentov, ktoré potrebujú výstroj či štartovné.
 • Robiť aktivity v oblasti pomoci profesionálne, transparentne, s horlivosťou a láskou.
spol zodp socialne aktivity - Spoločenská zodpovednosť

V našom okolí podporujeme ďalšie rozmanité projekty, poskytujeme im naše znalosti či priestory a zapájame našich ľudí všade tam, kde chýba pomocná ruka. Našu podporu už využili:

 • Žilinská nadácia Lúč, ktorá sa špecializuje na pomoc týraným matkám a ich deťom. Medzi naše projekty na podporu nadácie Lúč patria:
  • Nové multifunkčné ihrisko
  • Prázdninová odmena
  • Doučovanie
  • Joga
  • Dni nádeje
  • Vianočná zbierka
 • Návrat – nezisková organizácia, ktorá presadzuje a podporuje návrat opustených detí z inštitúcií (detských domovov) do rodín
 • Centrum Náruč, ktoré pomáha týraným deťom, ženám a rodinám ohrozeným násilím
 • Detský domov Bytča
 • Centrum Dorka

Podpora športu

Podpora športu je pre nás srdcovou záležitosťou. Uvedomujeme si, že hodnoty, ktoré šport vštepuje, sú  najlepším príkladom pre mladú generáciu. Preto podporujeme tradičné slovenské športy a športovcov všetkých vekových kategórií. Podporili sme najmä tieto športové aktivity:

Detská tour Petra Sagana

Ako hlavný partner Detskej tour Petra Sagana sme začali podporovať aj detskú cyklistiku. Tento rok má Detská tour 10 etáp. Okrem cyklistiky prináša aj zaujímavý program pre celú rodinu. Cyklistika a mesto Žilina sú úzko spojené a vyrastá tu stále množstvo nových talentov. Čítať viac…

MsHK Žilina a futbalový zväz

DOXX, a.s., DOXXbet, s.r.o. a DOXX – Stravné lístky, spol. s r.o. podpísali zmluvu s MsHK Žilina, a.s. na podporu hokejového A-mužstva MsHK DOXXbet Žilina v Extralige SR v sezóne 2016/2017 a taktiež zmluvu s Oblastným futbalovým zväzom Žilina na podporu oblastných futbalových súťaží mužov v okresoch Žilina a Bytča.

Spoločnosti zo skupiny DOXX patria dlhodobo k hlavným partnerom a podporovateľom športu v meste Žilina a neustále tak podporujú či už prvoligové družstvo MsHK Žilina, ale aj oblastné súťaže v Žiline a jej okolí.

KSF DOXX Žilina

Dlhodobo podporujeme žilinských futsalistov. Sáloví futbalisti úspešne reprezentujú v najvyššej celoštátnej súťaži ako aj na medzinárodnom poli. Čítať viac…