fbpx
Zavolajte nám 00421415005278 Online Chat Rýchla objednávka

Karta DOXX

Multifunkčná Karta DOXX je spoločný nosič všetkých elektronických DOXX benefitov. Má nový design, je moderná, s vysokými bezpečnostnými parametrami a jednoducho skvelá. Najnovšie sme pre všetkých jej držiteľov sprístupnili Dobrý program plný výhod.

mobile credit - Karta DOXX
Rýchle online dobíjanie elektronických produktov
money stop - Karta DOXX
Bez transakčných poplatkov za platby
cart checked - Karta DOXX
Pre všetkých držiteľov Karty DOXX skvelé výhody v Dobrom programe
notebook - Karta DOXX
Bezplatný webový účet na kontrolu a nastavenia karty
univerzalne pouzite - Karta DOXX
Minimálna administratíva bez papierovania šetrí čas a náklady
mobile nfc - Karta DOXX
Bezplatná aplikácia „Karta DOXX v mobile“ pre Android aj iPhone

Elektronické produkty a služby na Karte DOXX

Na každú Kartu DOXX (predtým Stravovacia karta) môže byť nabitý jeden alebo viacero produktov, podľa požiadaviek zamestnávateľa alebo živnostníka.  Sú to elektronické stravné lístky, elektronické benefitné poukážky, elektronické nápojové poukážky a rekreačné poukazy. Extra výhoda navyše – karta DOXX môže byť zároveň používaná aj ako dochádzková karta pre zamestnancov.

Online účet držiteľa Karty DOXX

Na pohodlnú správu karty a elektronických produktov, ktoré sú na nej nabité, odporúčame používať online účet. Účet držiteľa je zadarmo, dostupný 24 hodín denne a získate s ním:

 • Aktuálny zostatok

  Aktuálnu výšku zostatku jednotlivých e-produktov a ich platnosť nájdete hneď po prihlásení v menu Prehľad.

 • Prehľad transakcií

  V menu Karta DOXX sa nachádza prehľad pohybov na karte: realizované platby (kartou aj mobilom), dobitia e-produktov alebo prevod zostatku.

 • E-mailovú notifikáciu

  Nastavenie e-mailovej notifikácie je užitočný bezpečnostný prvok na kontrolu všetkých debetných a kreditných transakcií. Stačí zaškrtúť pole v menu Nastavenia, uviesť svoj e-mail a uložiť.

 • Vlastný PIN kód

  PIN kód ku karte si môžete kedykoľvek zvoliť svoj vlastný, cez menu Nastavenia. A samozrejme bezplatne.

 • Aktivačný kód k aplikácii

  Na aktiváciu stiahnutej mobilnej aplikácie „Karta DOXX v mobile“ sa používa jedinečný aktivačný kód. Ten si nájdete v hlavnom menu Prehľad aj Karta DOXX.

 • Blokáciu karty

  Pri strate alebo krádeži Karty DOXX môžete na jej zablokovanie použiť online účet, dostupný kedykoľvek 24 hodín denne.

 • Prevod zostatku

  Možnosť vzájomne previesť časť zostatku elektronických stravných lístkov medzi dvoma Kartami DOXX.

Zostatok na Karte DOXX

Na zistenie aktuálneho zostatku a platnosti hodnôt jednotlivých elektronických benefitov na Karte DOXX ponúkame viaceré možnosti, všetky sú bezplatné.

Doklad vytlačený z POS terminálu pri platbe
Informácia doručená v e-mailovej notifikácii
Prehľadný účet držiteľa karty na www.doxlistky.sk
Aplikácia Karta DOXX v mobile (Android, iPhone)
V pracovných dňoch telefonický Infoservis 0800 166 556

Mobilná aplikácia Karta DOXX v mobile

Inteligentnú Kartu DOXX s elektronickými benefitmi môžete teraz mať aj vo svojom mobile. Stačí si stiahnuť a aktivovať našu bezplatnú aplikáciu Karta DOXX v mobile. Aplikácia je dostupná v Google Play pre Android, v App Store pre iPhone, aj v HUAWEI AppGallery.

Aplikácia poskytuje prehľad transakcií, aktuálny zostatok a platnosť jednotlivých elektronických produktov, ako aj vyhľadávanie akceptačných miest, vrátane lokalizácie podľa aktuálnej polohy. Aktívne platby sú zatiaľ dostupné pre Androidy s NFC funkciou. Svoju fyzickú Kartu DOXX si môžete nahrať aj do viacerých mobilov a mať ju tak stále po ruke aj v práci, aj doma. Ponúka aj funkciu rýchleho prepnutia na bankovú kartu v mobile.

Ako aktivovať aplikáciu Karta DOXX v mobile?

 • Zadajte aktivačný kód

  Zadajte aktivačný kód do otvorenej mobilnej aplikácie. Tento unikátny kód nájdete v sprievodnom liste ku karte a tiež vo svojom web účte držiteľa.

 • Potvrďte PIN kódom

  Akciu potvrďte PIN kódom. PIN kód vám prišiel v sprievodnom liste ku karte.

 • Zadajte svoj e-mail

  V ďalšom kroku zadajte svoju kontaktnú e-mailovú adresu.

 • Používajte mobil miesto karty

  Pohodlne zaplaťte za obed alebo rekreáciu mobilom (Android s NFC), skontrolujte si zostatok e-produktov alebo si vyhľadajte akceptačnú prevádzku ľubovoľného DOXX produktu.

Bezpečná dochádzková karta

Multifunkčná Karta DOXX je vybavená technológiami, ktoré sú čitateľné každým bežným dochádzkovým systémom. Umožnuje tak online zaznamenávanie dochádzky zamestnancov a jeho automatický prenos do ekonomického systému, napr. Humanet. Implementácia je jednoduchá a vyžaduje jednorazové nahranie kódu každej karty do dochádzkového systému. Takto môžete ušetriť za dochádzkové karty od dodávateľa, pretože bezplatne využijete Karty DOXX.

Prijímanie online platieb cez Platobnú bránu DOXX

Držitelia multifunkčnej Karty DOXX už môžu svoju kartu použiť aj na platenie cez internet. A to v tých prevádzkach, ktoré používajú našu unikátnu službu – Platobnú bránu DOXX. Ide o virtuálny POS terminál, cez ktorý sa realizujú bezpečné online úhrady za rekreáciu, ubytovanie a stravovanie. Držiteľ karty si uplatní e-produkt zo svojej Karty DOXX na základe SMS správy, emailu alebo QR kódu, ktorý dostane od príslušnej prevádzky.

Online platba kartou DOXX virtualny POS - Karta DOXX

Karta DOXX a pravidlá jej používania

Multifunkčná Karta DOXX s bezkontaktnou technológiou zodpovedá ISO štandardom a spĺňa najvyššie požiadavky na bezpečnosť a ochranu držiteľa. V dokumentoch na stiahnutie nájdete kompletné Pravidlá používania Kariet DOXX.

Ochranné prvky

Pre zobrazenie ochranných prvkov nového designu karty prídite myškou nad ikonku „i“ v červenom krúžku alebo sa ikonky krátko dotknite (mobil). Ochranné prvky prvého i nového designu karty nájdete aj v tomto pdf dokumente.

Objednávajte s možnosťou online platby cez Zákaznícku zónu

telefonicky
0800 166 556
osobne
v pobočkách

Akceptačné miesta

Tisíce miest, ktorých počet stále rastie

Vyhľadaj

Dokumenty na stiahnutie

Zoznamy prevádzok
Emisie produktov
Formuláre
Dobrý program
Návody
Ekologické letáky
Certifikáty
00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button