Karta DOXX

Predstavujeme novú multifunkčnú Kartu DOXX, predtým Stravovacia karta. Okrem nového designu má aj nové funkcie - je to spoločný nosič všetkých elektronických produktov spoločnosti DOXX - Stravné lístky. Je moderná, s vysokými bezpečnostnými parametrami a jednoducho skvelá. Spoznajte všetky jej výhody.

null
Rýchle a bezpečné online dobíjanie elektronických produktov
null
Bez transakčných poplatkov
null
POS terminál sám rozozná, z ktorého e-produktu je realizovaná platba
null
Bezplatný online účet na správu a kontrolu karty
null
Minimálna administratíva bez papierovania
null
Bezplatná aplikácia „Moja karta v mobile“ na platenie aj mobilom

Elektronické produkty a služby na Karte DOXX

Na každú Kartu DOXX (predtým Stravovacia karta) môže byť nabitý jeden alebo viacero produktov, podľa požiadaviek zamestnávateľa alebo živnostníka.  Sú to elektronické stravné lístky, elektronické darčekové poukážky, elektronické nápojové poukážky a rekreačné poukazy. Extra výhoda navyše – karta DOXX môže byť zároveň používaná aj ako dochádzková karta pre zamestnancov.

Vyhrajte za objednávku elektronických produktov DOXX

Objednajte si cez Zákaznícku zónu naše moderné elektronické produkty v celkovej výške 1.000 € a viac, a ste v hre o skvelé ceny:

1. cena – mobilný telefón SONY XPERIA 10 Dual SIM
2. cena – benefitné poukážky DOXX Plus v hodnote 100 €
3. cena – benefitné poukážky DOXX  Plus v hodnote  50 €
4. a 5. cena – benefitné poukážky DOXX Plus v hodnote 25 €

Vyhrajte za objednávku elektronických produktov | DOXX - Stravné lístky

Online účet držiteľa Karty DOXX

Na pohodlnú správu karty a elektronických produktov, ktoré sú na nej nabité, odporúčame používať online účet. Pozrite si k nemu na YouTube krátke návody. Účet držiteľa je zadarmo, dostupný 24 hodín denne a získate s ním:

 • Aktuálny zostatok

  Aktuálnu výšku zostatku jednotlivých e-produktov a ich platnosť nájdete v menu Zostatok.

 • Prehľad transakcií

  V menu Transakcie sa nachádza prehľad pohybov na karte: realizované platby (kartou aj mobilom), dobitia e-produktov alebo prevod zostatku.

 • E-mailovú notifikáciu

  Nastavenie e-mailovej notifikácie je užitočný bezpečnostný prvok na kontrolu všetkých debetných a kreditných transakcií. Stačí zaškrtúť pole v menu Nastavenia, uviesť svoj e-mail a uložiť.

 • Vlastný PIN kód

  PIN kód ku karte si môžete kedykoľvek zvoliť svoj vlastný. A samozrejme bezplatne.

 • Aktivačný kód k aplikácii

  Na aktiváciu stiahnutej mobilnej aplikácie „Moja karta v mobile“ je potrebné použiť jedinečný aktivačný kód. Ten sa nachádza v hlavnom menu Moja karta.

 • Blokáciu karty

  Pri strate alebo krádeži Karty DOXX môžete na jej zablokovanie použiť online účet, dostupný kedykoľvek 24 hodín denne.

 • Prevod zostatku

  Možnosť vzájomne previesť časť zostatku elektronických stravných lístkov medzi dvoma Kartami DOXX.

Zostatok na Karte DOXX

Na zistenie aktuálneho zostatku a platnosti hodnôt jednotlivých produktov na Karte DOXX ponúkame viaceré možnosti. Vyberte si ten najvhodnejší spôsob pre vás, všetky sú bezplatné.

Doklad vytlačený z POS terminálu pri platbe
Informácia doručená v e-mailovej notifikácii
Prehľadný účet držiteľa karty na www.doxlistky.sk
Mobilná Android aplikácia Moja karta v mobile
V pracovných dňoch telefonický Infoservis 0800 166 556

Mobilná aplikácia Moja karta v mobile

Inteligentnú Kartu DOXX teraz môžete mať aj v mobile. Stačí si nainštalovať a aktivovať bezplatnú Android aplikáciu Moja karta v mobile. Váš mobil sa tak stane virtuálnou kópiou fyzickej Karty DOXX, pričom jednu kartu si môžete aktivovať do viacerých mobilov. Aplikácia ponúka aj funkciu rýchleho prepnutia na bankovú kartu v mobile.

Ako začať používať aplikáciu Moja karta v mobile

Naše online riešenia sú jednoduché a ich používanie pohodlné, vrátane tejto aplikácie. Po jej aktivácii realizujete bezkontaktné platby priamo mobilom s NFC technológiou, samotná aplikácia nemusí byť vtedy zapnutá. Na mobiloch bez NFC je možné sledovať zostatky a platnosti e-produktov. 

Karta DOXX ako dochádzková karta

Karta DOXX je vybavená technológiami, ktoré sú čitateľné každým bežným dochádzkovým systémom. Umožnuje tak online zaznamenávanie dochádzky zamestnancov a jeho automatický prenos do mzdového, resp. ekonomického systému. Implementácia je jednoduchá a vyžaduje jednorazové nahranie kódu každej karty do dochádzkového systému. Takto môžete ušetriť za dochádzkové karty od dodávateľa, pretože bezplatne využijete multifunkčné Karty DOXX.

Prijímanie online platieb cez Platobnú bránu DOXX

Držitelia multifunkčnej Karty DOXX už môžu svoju kartu použiť aj na platenie cez internet. A to v tých prevádzkach, ktoré používajú našu unikátnu službu – Platobnú bránu DOXX. Ide o virtuálny POS terminál, cez ktorý sa realizujú bezpečné online úhrady za rekreáciu, ubytovanie a stravovanie. Držiteľ karty si uplatní e-produkt zo svojej Karty DOXX na základe SMS správy, emailu alebo QR kódu, ktorý dostane od príslušnej prevádzky.

Online platba Kartou DOXX cez virtuálny POS terminál

Pravidlá používania

Multifunkčná Karta DOXX s bezkontaktnou technológiou zodpovedá ISO štandardom a spĺňa najvyššie požiadavky na bezpečnosť a ochranu držiteľa. V dokumentoch na stiahnutie nájdete kompletné Pravidlá používania Kariet DOXX.

Ochranné prvky

Ochranné prvku nového designu karty nájdete v tomto pdf dokumente. Pre zobrazenie ochranných prvkov prvej verzie designu karty prídite myškou nad ikonku „i“ v červenom krúžku alebo sa ikonky krátko dotknite (mobil).

Objednávajte s možnosťou online platby cez Zákaznícku zónu

Akceptačné miesta

Tisíce miest, ktorých počet stále rastie

Vyhľadaj

Dokumenty na stiahnutie

Zoznamy prevádzok
Emisie produktov
Formuláre
Súťaže
Návody
Ekologické letáky
Certifikáty