Online Chat 0800 166 556

Objednávanie
a Infoservis

Online Chat Online chat

Napíšte nám

Objednávanie Nákup

Rýchla objednávka

Karta DOXX

Multifunkčná Karta DOXX je spoločný nosič všetkých elektronických DOXX benefitov. Má nový design, je moderná, s vysokými bezpečnostnými parametrami a jednoducho skvelá. Najnovšie sme pre všetkých jej držiteľov sprístupnili Zľavový svet na extra výhodné nákupy.

null
Rýchle online dobíjanie elektronických produktov
null
Bez transakčných poplatkov za platby
null
Extra zľavy vo vybraných obchodoch pre všetkých držiteľov Karty DOXX
null
Bezplatný webový účet na kontrolu a nastavenia karty
null
Minimálna administratíva bez papierovania šetrí čas a náklady
null
Bezplatná aplikácia „Karta v mobile“ pre Android aj iPhone

Elektronické produkty a služby na Karte DOXX

Na každú Kartu DOXX (predtým Stravovacia karta) môže byť nabitý jeden alebo viacero produktov, podľa požiadaviek zamestnávateľa alebo živnostníka.  Sú to elektronické stravné lístky, elektronické darčekové poukážky, elektronické nápojové poukážky a rekreačné poukazy. Extra výhoda navyše – karta DOXX môže byť zároveň používaná aj ako dochádzková karta pre zamestnancov.

Online účet držiteľa Karty DOXX

Na pohodlnú správu karty a elektronických produktov, ktoré sú na nej nabité, odporúčame používať online účet. Účet držiteľa je zadarmo, dostupný 24 hodín denne a získate s ním:

 • Aktuálny zostatok

  Aktuálnu výšku zostatku jednotlivých e-produktov a ich platnosť nájdete v menu Zostatok.

 • Prehľad transakcií

  V menu Transakcie sa nachádza prehľad pohybov na karte: realizované platby (kartou aj mobilom), dobitia e-produktov alebo prevod zostatku.

 • E-mailovú notifikáciu

  Nastavenie e-mailovej notifikácie je užitočný bezpečnostný prvok na kontrolu všetkých debetných a kreditných transakcií. Stačí zaškrtúť pole v menu Nastavenia, uviesť svoj e-mail a uložiť.

 • Vlastný PIN kód

  PIN kód ku karte si môžete kedykoľvek zvoliť svoj vlastný. A samozrejme bezplatne.

 • Aktivačný kód k aplikácii

  Na aktiváciu stiahnutej mobilnej aplikácie „Karta DOXX v mobile“ sa používa jedinečný aktivačný kód. Ten si nájdete v menu Moja karta.

 • Blokáciu karty

  Pri strate alebo krádeži Karty DOXX môžete na jej zablokovanie použiť online účet, dostupný kedykoľvek 24 hodín denne.

 • Prevod zostatku

  Možnosť vzájomne previesť časť zostatku elektronických stravných lístkov medzi dvoma Kartami DOXX.

Zostatok na Karte DOXX

Na zistenie aktuálneho zostatku a platnosti hodnôt jednotlivých elektronických benefitov na Karte DOXX ponúkame viaceré možnosti. Vyberte si ten najvhodnejší spôsob pre vás, všetky sú bezplatné.

Doklad vytlačený z POS terminálu pri platbe
Informácia doručená v e-mailovej notifikácii
Prehľadný účet držiteľa karty na www.doxlistky.sk
Aplikácia Karta DOXX v mobile (Android, iPhone)
V pracovných dňoch telefonický Infoservis 0800 166 556

Mobilná aplikácia Karta DOXX v mobile

Inteligentnú Kartu DOXX s elektronickými benefitmi môžete teraz mať aj vo svojom mobile. Stačí si stiahnuť a aktivovať našu bezplatnú aplikáciu Karta DOXX v mobile. Aplikácia je dostupná v Google Play pre Android a aj v App Store pre iPhone. 

Aplikácia poskytuje prehľad transakcií, aktuálny zostatok a platnosť jednotlivých elektronických produktov, ako aj vyhľadávanie akceptačných miest, vrátane lokalizácie podľa aktuálnej polohy. Aktívne platby sú zatiaľ dostupné pre Androidy s NFC funkciou. Svoju fyzickú Kartu DOXX si môžete nahrať aj do viacerých mobilov a mať ju tak stále po ruke aj v práci, aj doma.

DOXX Stravne listky moderne benefity vyhodne objednajte smart produkty - Karta DOXX

Karta DOXX v mobile pre Android

Aplikácia na mobiloch s operačným systémom Android a zapnutou NFC funkciou umožuje realizovať aj aktívne operácie – platby mobilom. Mobil sa tak stáva presnou kópiou fyzickej Karty DOXX. Aplikácia ponúka aj funkciu rýchleho prepnutia na bankovú kartu v mobile.

 • Pozrite si Aktivačný kód

  Unikátny aktivačný kód nájdete v svojom online účte držiteľa karty (v hlavnom menu Moja karta).

 • Zadajte kód

  Zadajte aktivačný kód do otvorenej mobilnej aplikácie.

 • Priložte kartu k mobilu

  Priložte Kartu DOXX k zadnej časti k mobilu a počkajte, kým prebehne aktivácia. V prípade neúspešného spojenia karty s mobilom zadajte PIN kód.

 • Používajte mobil miesto karty

  Pohodlne zaplaťte za obed alebo rekreáciu mobilom (s NFC), skontrolujte si zostatok e-produktov alebo si vyhľadajte akceptačnú prevádzku ľubovoľného DOXX produktu.

Karta DOXX v mobile pre iPhone

Aplikácia v iPhone slúži na vyhľadávanie akceptačných prevádzok a kontrolu zostatkov a platnosti elektronických benefitov.

 • Pozrite si Aktivačný kód

  Unikátny aktivačný kód nájdete v svojom online účte držiteľa karty (v hlavnom menu Moja karta).

 • Zadajte kód

  Zadajte aktivačný kód do otvorenej mobilnej aplikácie a potvrďte PIN-on ku karte.

 • Kontrolujte si zostatok a vyhľadávajte prevádzky

  Pohodlne si kontrolujte zostatok svojich elektronických DOXX produktov a vyhľadávajte akceptačné miesta všetkých produktov, nie len tých elektronických.

Karta DOXX ako dochádzková karta

Karta DOXX je vybavená technológiami, ktoré sú čitateľné každým bežným dochádzkovým systémom. Umožnuje tak online zaznamenávanie dochádzky zamestnancov a jeho automatický prenos do mzdového, resp. ekonomického systému. Implementácia je jednoduchá a vyžaduje jednorazové nahranie kódu každej karty do dochádzkového systému. Takto môžete ušetriť za dochádzkové karty od dodávateľa, pretože bezplatne využijete multifunkčné Karty DOXX.

Prijímanie online platieb cez Platobnú bránu DOXX

Držitelia multifunkčnej Karty DOXX už môžu svoju kartu použiť aj na platenie cez internet. A to v tých prevádzkach, ktoré používajú našu unikátnu službu – Platobnú bránu DOXX. Ide o virtuálny POS terminál, cez ktorý sa realizujú bezpečné online úhrady za rekreáciu, ubytovanie a stravovanie. Držiteľ karty si uplatní e-produkt zo svojej Karty DOXX na základe SMS správy, emailu alebo QR kódu, ktorý dostane od príslušnej prevádzky.

Online platba Kartou DOXX cez virtuálny POS terminál

Karta DOXX a pravidlá jej používania

Multifunkčná Karta DOXX s bezkontaktnou technológiou zodpovedá ISO štandardom a spĺňa najvyššie požiadavky na bezpečnosť a ochranu držiteľa. V dokumentoch na stiahnutie nájdete kompletné Pravidlá používania Kariet DOXX.

Ochranné prvky

Pre zobrazenie ochranných prvkov nového designu karty prídite myškou nad ikonku „i“ v červenom krúžku alebo sa ikonky krátko dotknite (mobil). Ochranné prvky prvého i nového designu karty nájdete aj v tomto pdf dokumente.

Objednávajte s možnosťou online platby cez Zákaznícku zónu

Akceptačné miesta

Tisíce miest, ktorých počet stále rastie

Vyhľadaj

Dokumenty na stiahnutie

Zoznamy prevádzok
Emisie produktov
Formuláre
Súťaže
Návody
Ekologické letáky
Certifikáty

0800 166 556
Objednávanie a infoservis
Call Now Button