fbpx
Zavolajte nám 00421415005278 Online Chat Rýchla objednávka

Kariéra

Jedine tímovou súčinnosťou profesionálnych zamestnancov dosiahneme vysokú kvalitu služieb, založených na individuálnom prístupe ku klientovi a prvotriednom servise. Sme presvedčení, že každý zo zamestnancov, pre ktorých je kariéra v našej spoločnosti výzvou a prijme záväzok plniť naše pracovné štandardy, si zasluhuje rovnaký záväzok z našej strany.

PRIJÍMAME: Ak ste sa v našich ponukách nenašli alebo momentálne žiadnu pozíciu na centrále v Žiline, v obchodnom tíme či v krajských pobočkách neobsadzujeme, ale veríte, že by ste svojimi znalosťami a pracovnými skúsenosťami prispeli k rozvoju našej spoločnosti, pošlite nám svoju žiadosť, životopis a motivačný list na emailovú aresu personalne.sl@doxx.sk. Ak nás zaujmete, určite vám dáme príležitosť.

Voľné pracovné pozície zverejňujeme aj na najväčšom slovenskom pracovnom portáli profesia.sk v profile DOXX – Stravné lístky.

Vaša kariéra – čo ponúkame

Vážime si prácu každého zamestnanca, a preto sa snažíme našim kolegom vytvárať množstvo zaujímavých výhod a benefitov ako poďakovanie za ich lojalitu.

Dbáme na profesijný rozvoj, preto v závislosti od pracovného zaradenia organizujeme tímové alebo individuálne školenia, zamerané na zákazníka, komunikáciu, prácu so stresom a podobne. Každý zamestnanec má možnosť rozvíjať svoj potenciál, prehlbovať vedomosti a zlepšovať zručnosti pomocou tréningových a rozvojových programov. Najnovším benefitom sú bezplatné masáže priamo vo firme.

skolenie 2 - Kariéra

Odborné školenia a kurzy

kariera - Kariéra

Kariérny rozvoj

hand stars - Kariéra

Masáž na pracovisku

mikulas 1 - Kariéra

Mikuláš pre deti zamestnancov

vianocny vecierok - Kariéra

Vianočný večierok

odmena - Kariéra

Vyhodnotenie zamestnancov roka

prispevok - Kariéra

Príspevok pri narodení dieťaťa, svadbe a významných jubileách

napady - Kariéra

Box nápadov

hokej - Kariéra

Verejné korčuľovanie, firemný hokej v Žiline

sport 1 - Kariéra

Športové hry Skupiny DOXX

permanentka - Kariéra

Permanentka na hokejové zápasy v Žiline

kultura 1 - Kariéra

Vstupenky na rôzne kultúrne podujatia

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button