fbpx
Online Chat 0800 166 556

Objednávanie
a Infoservis

Online Chat Online chat

Napíšte nám

Objednávanie Nákup

Rýchla objednávka

Kariéra

Jedine tímovou súčinnosťou profesionálnych zamestnancov dosiahneme vysokú kvalitu služieb, založených na individuálnom prístupe ku klientovi a prvotriednom servise. Sme presvedčení, že každý zo zamestnancov, pre ktorých je kariéra v našej spoločnosti výzvou a prijme záväzok plniť naše pracovné štandardy, si zasluhuje rovnaký záväzok z našej strany.

PRIJÍMAME: Ak ste sa v našich ponukách nenašli alebo momentálne žiadnu pozíciu na centrále v Žiline, v obchodnom tíme či v krajských pobočkách neobsadzujeme, ale veríte, že by ste svojimi znalosťami a pracovnými skúsenosťami prispeli k rozvoju našej spoločnosti, pošlite nám svoju žiadosť, životopis a motivačný list na emailovú aresu personalne.sl@doxx.sk. Ak nás zaujmete, určite vám dáme príležitosť.

Voľné pracovné pozície zverejňujeme aj na najväčšom slovenskom pracovnom portáli profesia.sk v profile DOXX – Stravné lístky.

Vaša kariéra – čo ponúkame

Vážime si prácu každého zamestnanca, a preto sa snažíme našim kolegom vytvárať množstvo zaujímavých výhod a benefitov ako poďakovanie za ich lojalitu.

Dbáme na profesijný rozvoj, preto v závislosti od pracovného zaradenia organizujeme tímové alebo individuálne školenia, zamerané na zákazníka, komunikáciu, prácu so stresom a podobne. Každý zamestnanec má možnosť rozvíjať svoj potenciál, prehlbovať vedomosti a zlepšovať zručnosti pomocou tréningových a rozvojových programov. Najnovším benefitom sú bezplatné masáže priamo vo firme.

null

Odborné školenia a kurzy

null

Kariérny rozvoj

null

Masáž na pracovisku

null

Mikuláš pre deti zamestnancov

null

Vianočný večierok

null

Vyhodnotenie zamestnancov roka

null

Príspevok pri narodení dieťaťa, svadbe a významných jubileách

null

Box nápadov

null

Verejné korčuľovanie, firemný hokej v Žiline

null

Športové hry Skupiny DOXX

null

Permanentka na hokejové zápasy v Žiline

null

Vstupenky na rôzne kultúrne podujatia


0800 166 556
Objednávanie a infoservis
Call Now Button