fbpx

Aktuality

Fpoho platby už aj HUAWEI smartfónom

  Možnosť platiť za obed či rekreáciu pohodlne mobilom je tu už dlhšie a to prostredníctvom bezplatnej aplikácie Karta DOXX v mobile, ako alternatíve fyzickej Karty DOXX. Karta DOXX v mobile je od začiatku dostupná na stiahnutie pre smartfóny s operačným systémom Android cez Google Play a rovnako aj pre iPhone v App Store.  Výnimku doteraz » Čítaj viac

Využite letnú zľavu od SATURU

  Sezóna letných dovoleniek je tu. Momentálne je najvyšší čas plánovať to, ako a kde si svoju zaslúženú dovolenku čo najlepšie užiť. V rámci starostlivosti o našich zákazníkov prinášame skvelú zľavu od SATURU 5 % na vybrané pobyty na Slovensku. Platí pre každého, kto používa akékoľvek DOXX produkty.

Dovolenka na Slovensku lacnejšia o 55 %

  Už tretí rok pomáhajú rekreačné poukazy zamestnancom, ako účelový benefit na regeneráciu pracovných síl. Veríme, že práve v týchto dňoch je viac ako inokedy, dôležité motivovať svojich ľudí, aby mohli načerpať energiu do ďalšej práce. Ideálnym nástrojom na cielenú motiváciu a zároveň splnenie zákonnej povinnosti, sú rekreačné poukazy. Navyše, vďaka ich viazanému použitiu iba na Slovensku, » Čítaj viac

Záznam školenia a články M. Tužinského

  Prinášame vám výstupy z bezplatného online školenia k novele Zákonníka práce v oblasti stravovania zamestnancov, ktoré sme usporiadali pre našich klientov aj ďalších záujemcov. Webinár viedol profesionálny lektor Ing. Mgr. Martin Tužinský, PhD. – daňový poradca, člen Slovenskej komory daňových poradcov a predseda Združenia účtovníkov Slovenska. Počas celodenného školenia poskytol kompletné odborné informácie k » Čítaj viac

Dobrý program plný výhod a benefitov

  Máme radosť, že špeciálne pre všetkých užívateľov DOXX lístkov a kariet môžeme predstaviť Dobrý program. Je plný dobrých benefitov, exkluzívnych výhod a skvelých online podujatí, ktoré zveľadia telo i dušu. Dobrým programom odmeníme každého, kto naďalej zostane pri používaní našich stravných lístkov a kariet.

Obálkovanie papierových lístkov grátis

  Vážení klienti,ako váš stabilný partner v oblasti stravovania sa neustále snažíme prinášať užitočné a praktické služby, s výhodami pre vás, ale aj vašich zamestnancov. Aktuálne môžete využiť naše bezplatné služby a spríjemniť si pracovný život.

Informácie k novele Zákonníka práce

  Zmeny v legislatíve boli odsúhlasené Parlamentom SR dňa 4. februára 2021 a novela Zákonníka práce vstúpi do platnosti 1. marca 2021.

Obedy pre živnostníkov najvýhodnejšie

  Ako daňovník vykonávajúci podnikateľskú alebo inú samostatnú zárobkovú činnosť si môžete uplatniť do daňových výdavkov aj výdavky na vlastné stravovanie. Za aktuálny rok 2021 si tak vďaka stravným lístkom môžete znížiť základ dane až o 1.861,50 €. 

Online dochádzkový systém s Kartami DOXX

  Prinášame vám inovatívne prepojenie Kariet DOXX s ekonomickým systémov Humanet, ktoré vám efektívne zastreší zamestnanecké benefity aj dochádzku. Využívajte multifunkčné Karty DOXX aj na dochádzkový systém a šetrite náklady.

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button