Online Chat 0800 166 556

Objednávanie
a Infoservis

Online Chat Online chat

Napíšte nám

Objednávanie Nákup

Rýchla objednávka

Aktuality

Využívajte online účet držiteľa karty a vyhrajte!

24. marca 2018
inloop
1 072

Každý držiteľ Stravovacej karty DOXX má k dispozícii bezplatný ONLINE účet na správu a kontrolu svojej karty. Priamo na webe www.doxxlistky.sk v pravom hornom menu sa do ňho prihlási zadaním čísla stravovacej karty a PIN.

Heading 1

Heading 2

Heading 3

Heading 4

Načo je online účet držiteľa karty dobrý?

  • Vidno v ňom prehľad všetkých transakcií
  • Je možné cez neho zablokovať kartu v prípade jej straty/krádeže
  • Je bezplatný a dostupný 24 hodín denne, 7 dní v týždni

Naviac, po zadaní emailovej adresy v online účte sú drržiteľovi automaticky zasielané správy o každom použití stravovacej karty, či už o platení alebo naopak keď ju zamestnávateľ „nabije“ elektronickými stravnými lístkami.

EXTRA VÝHODA: Každý držiteľ stravovacej karty, ktorý má zadaný email v online účte, je zaradený do súťaže o super ceny.

 

 Aktivujte si emaiovú notifikáciu a vyhrajte.

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE: Súťažiaci sa zapojí do Súťaže automaticky, ak si v období od 01.05.2018 do 31.12.2018 k svojej osobnej Stravovacej karte DOXX prostredníctvom online účtu na správu karty na www.doxxlistky.sk aktivuje bezplatnú službu E-mailová notifikácia, t.j. zadá v Nastaveniach platnú e-mailovú adresu, na ktorú bude Súťažiaci dostávať notifikácie o transakciách na jeho stravovacej karte. Kompletné pravidlá súťaže o vecné ceny (.pdf)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus tristique sapien id enim consectetur vulputate. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis

TIP: Pozrite si video návod Ako si jednoducho aktivovať e-mailovú notifikáciu

Aktuálne výhody, súťaže o zaujímavé ceny, videá a užitočné informácie môžte sledovať na aj našich sociálnych sieťach Facebook, LinkedIn, Instagram, Google+ alebo YouTube.

Kategórie


0800 166 556
Objednávanie a infoservis
Call Now Button