fbpx

Požiadajte o odmenu za obedy jedným klikom

1. augusta 2022
DOXX - Stravné lístky
1 088

Odmenu za obedy už všetci dobre poznáme, no práve teraz prichádzajú novinky, ktoré vám nemôžu uniknúť. Zmena nastáva už 1.8. 2022, od tohto dátumu budete o odmenu žiadať len jedným klikom v aplikácii alebo na webe v účte držiteľa. Tiež sa môžete tešiť na rozšírenú ponuku akceptačných miest, vďaka ktorým si na fpoho Kartu DOXX pripisujete túto skvelú výhodu.

Každý týždeň odmena za obedy 1

Špeciálne pre užívateľov stravných lístkov je určená odmena za obedy ako súčasť Dobrého programu. Ak obedujete s fpoho Kartou DOXX, každý týždeň Vás odmeníme 1,00 €.

Jednoduché získanie odmeny

Ako odmenu získať? Stačí, ak využívate fpoho Kartu DOXX s elektronickými stravnými lístkami. Vďaka mobilnej aplikácii môžete mať svoju kartu aj v mobile a aktuálny prehľad o zostatku stále pod palcom.

  • Naobedujte sa 5-krát v týždni v reštaurácii, fastfoode, streetfoode alebo si objednajte donášku (platí v pracovných dňoch aj počas víkendu).
  • Zaplaťte svojou kartou sumu v minimálnej hodnote 4,50 €.
  • Požiadajte v aplikácii alebo na webe v účte držiteľa cez tlačidlo “VYPLATIŤ ODMENY“.  O odmenu nemusíte žiadať každý týždeň, môžete si zbierať svoje odmeny a podľa vlastnej potreby vyplatiť väčšiu sumu v rozmedzí termínov platnosti odmeny.

Nemáte ešte fpoho Kartu DOXX s elektronickými stravenkami? Žiadny problém, naši obchodní manažéri radi pomôžu každému zamestnávateľovi s prechodom na digitálne stravenky. Zamestnávatelia sa tiež môžu zazmluvniť online cez Zákaznícku zónu.

Rozšírené akceptačné miesta

Myslíme na všetkých, aj na vás, ktorí nemáte v svojom okolí možnosť naobedovať sa alebo objedať si z reštaurácie. Teraz okrem akejkoľvek reštaurácie môžete svoju odmenu získať aj vtedy, keď si zakúpite obed vo vendingových automatoch Super box

Skvelé výhody Dobrého programu

Ak chcete byť informovaný o všetkých výhodách Dobrého programu, pozrite stránku dobryprogram.sk, pridajte nám svoj e-mail a užívajte si nielen odmenu za obedy, ale aj ďalšie výhody, ktorý vám Dobrý program prináša. Ak potrebujete dodatočné info, náš Infoservis na čísle 041/500 52 78 vám veľmi rád pomôže, prípadne pošlite e-mail na infoservis@doxxbet.sk.

Momentálne pre vás pripravujeme nové odmeny, ktoré si budete môcť onedlho uplatniť. Sledujte naše sociálne siete Facebook a Instagram či webové novinky, aby vám neunikli žiadne podstatné informácie.

fpoho Karta DOXX | Online zmluva | Odmena za obedy | Dobrý program

 

00421415005278
Objednávanie a infoservis
Call Now Button